Ve Smiřicích rozhodla produktivita

03.10.2009 - 11:00

KDY: sobota 3.10.2009 od 9:30 hodin
Na hřišti SK Smiřice
ZÁPAS: SK Smiřice -FK Černilov 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Kincl,Slavíček, Muharem Diváků : 25

Sestava: Hofman - Pánek, Krupička, D.Ličman, Pražienka- Kundrt, Dolejší (25 Brendl), Daniš, Pekárek (36 Obzina,64 Dolejší)- Šmied (50 L.Ličman) , Roubal

Branky: 1x Daniš a Roubal

Vyrovnaný zápas rozhodla koncovka. Černilov se zpočátku pokoušel útočit hlavně po levé straně, ale Roubalovi průniky skončily pouze střelou těsně vedle. Do vyložené šance se dlouho nemohla dostat ani jedna strana, domácí byly mírně nebezpečnější, ale branku dal Černilov. V 21.minutě prošel po pravé straně Šmied a odcentroval, k míči se dostal Daniš, který poslal míč nad brankářovi ruce. (Dnes se v sestavě objevil po delší době Brendl a po hodně dlouhé sobě Lukáš Ličman.) Domácí hlavně po změně stran zatlačili Černilov na jeho polovinu, ale vytěžili z toho jen střelecké pokusy mimo a to co mířilo z dálky na bránu Hofman pochytal. Brejk útočníka skončil těsně vedle. V 51.minutě šel Roubal také do brejku, ale nastřelil jen vybíhajícího brankáře a obránce po té míč včas odkopl. O minutu později už se ale Aleš nemýlil a trefil se přesně od břevna. Smiřice se přes nepříznivý nepoložili a ještě navýšili svou útočnou aktivitu. V jejich útočných pokusech byl ale chaos. Vytěžili ze všeho jen tyč a až v závěru po průniku svého hráče snížili. Do konce ale zbývala jen minuta...

byl to velice dobry zapas