Ve Vysoké vysoká prohra

Vysoká nad Labem - FK Černilov 5:0  (1:0)

9.kolo krajského přeboru - Sobota 25.září od 15:30 hodin * hřiště ve Vysoké

Branka:  x

Sudí: Šob  Karty: 0 Diváků: 30

Sestava: Novák Jak. - Schwarzer, V.Hrubý, Svatoň, Charous - Šmied, Hušek, Franc, Václavíček  - Matoušek (75. Daněk), Markovič

Asi nejlepší je zápas shlédnout na stránkách KFS zde, ale je to spíš zážitek pro masochisty. Absence (Vydarený, Šebesta, J.Hrubý, Hartig, Etflaiš, M.Novák, Benák) se sice kupí, ale hráči, které dnes porazil jednoduše a hlavně důrazně hrající soupeř, patří také do běžné základní sestavy.  Debutující Novák ještě další čtyři tutovky chytil, jednou nás zachránilo břevno a podruhé tyč. Během posledních tří zápasů jsme 1x vystřelili na bránu. Především však v týdnu před zápase bylo na tréninku pět a následně devět hráčů...   v úterý nás doma čeká od 15h Rychnov nad Kněžnou.