Velké finále se blíží, čtěte pozorně

V sobotu jsme po pěkném výkonu zakončili oficiální část sezóny. V jarní sezóně jsme předvedli top výkon, který černilovské týmy mladších žáků ještě nepředvedly. Celkově druhé místo, 20 zápasu, 14 výher a luxusní skóre 87:18.
To je ale minulost, teď se musíme soustředit na velké finále.

V sobotu 17.6. budeme totiž chtít předvézt co nejlepší výkon na Memoriálu.

Ale postupně, co nás teď čeká:

Úterý - klasický trénink od 17:00
Čtvrtek - ladíme formu s Láďou od 17:00

Sobota:
7:30 sraz všichni hráči
9:00 sraz rodičů, protože stavíme tým na dopolední lidský stolní fotbálek a potřebujeme 6 hráčů. Čeká nás 6 krátkých pětiminutových zápasů. Vypadat to bude zhruba takhle - http://www.pronajematrakce.cz/atrakce/lidsky-stolni-fotbal-maxi-fotbalek.html .
Po skončení si uděláme krátkou rozlučku a řekneme si něco do nové sezóny.

Info k prázdninovým akcím:

Soustředění
: Horní Maršov, neděle 13.8. až sobota 19.8., cena 2600 Kč, pro žáky do ročníku 2004. Na Pecc už jsme byli tolikrát, že jsme změnili prostředí.
Příměstský tábor: klasika, doma v Černilově, pod patronátem Mgr. Havlase, pondělí 21.8. až pátek 25.8., cena 1000 Kč (200 Kč na den), pro všechny, nástup v 8:00, v 17:00 konec
Tento týden potřebuju finálně vědět KDO ANO/NE.