Vezme tři body z Kunčic

Bystř. Kunčice - FK Černilov 2:4 (1:3)

21.kolo 1.A třídy - Sobota 14.dubna od 17 hodin * hřiště v Kunčicích

Branky:  1.min (0:1) a 64.min (2:4) Roubal * 14.min Matoušek z pen (0:2) * 40.min J.Hrubý (0:3)* 45.min 1:3* 61.min z pen 2:3

Sudí: Steiber   ŽK: 0:1 (Matoušek)  120 diváků

Sestava: Voltr -Zumr,V.Hrubý, Urban, Benák (90.Markovič) - Šmied, Matoušek (86.Kollátor), Ridl, Štěnička, J.Hrubý -
Roubal (88.Maléř)

Absence čtyř hráčů nás nesrazila a hned po půl minutě jsme se uvedli brankou, když se z dvaceti metrů trefil do horního rohu Roubal. Kunčice jsme dostali pod tlak, ve dvou šancích se ocitl J.Hrubý. Branka padla v 15.min, brankář fauloval Roubala a k penaltě se postavil Matoušek a byl úspěšný. Ve 20.minutě se penalta pískala i na druhé straně, ale domácího exekutora vychytal Voltr. Naše šance pokračovaly, dvakrát neuspěl Šmied. Pět minut před koncem poločasu zužitkoval J.Hrubý nahrávku Roubala. Domácím se ale podařilo gólem do šatny snížit, když se střelecký pokus odrazil od břevna k zakončujícímu hráči. To Kunčice do druhé půle nakoplo, pomohla jim i další nařízená penalta, kterou proměnily. Vyrovnání hrozilo především ze standartek, ale Roubalův úspěšný brejk po přesné Zumrově přihrávce jejich snahu zastavil. Pak už jsme se do otevřené obrany marně snažili navýšit skóre. Za příjemného počasí nás přijela opět povzbudit tradiční skupinka fanoušků z Černilova. Doplnili tak solidní počet domácích diváků. Výhra je pozvánkou na středeční domácí pohárový zápas s Náchodem (17h).