Víkend dospělých týmů: Áčko přivezlo z podhůří tři body

KDY: sobota 15.října 2016 od 16hod *

ZÁPAS:  I.A třídy 10.kolo : Tatran Hostinné - FK Černilov 0:2

Sestava: Ruml - Schod, Urban, Schwarzer,Šmied Mich. - Matoušek, Roubal, Charous, Štěnička, Novák (85. Jan Žaba) - Markovič

Info od trenérů: Zápas jsme odehráli velmi dobře. Hned v 1 min jsme se díky standartce dostali do vedení,po několika šancích jsme ve 21min přidali další branku. Snažili
jsme se nepouštět soupeře do vápna, když už se nezadařlo tak díky jejich střeleckému neumění mohl být Jan Ruml poměrně v klidu.
Poděkování P.Charousovi,jakož to i za předchozím utkáni P.Ježkovi. (Záskok vykartovaných hráčů po zápase na Novém Hradci) !!! Zároveň uznání trojci rozhodčích,kteří tento duel zvládli na profesionální úrovní.

-----------------

ZÁPAS:  IV.A třída: Sokol Jeníkovice - FK Černilov B 6:1 (2:0)

Sestava: Holeček - Šmied Mart., Voltr, Macháček, Bednář - M.Obzina, Dědek, Hlaváč, Jelen

Souběh, zranění a rýmičky nás do Jeníkovic poslaly v devíti. Přesto jsme odvedli bojovný výkon, do poločasu drželi relativně přijatelný výsledek, ale pak už se nám nechtělo jen parkovat autobus a snažili jsme se o šance. Tím ale byl otevřený prostor pro domácí, kteří měli na střídání pět hráčů a nasypali nám další branky. Naše šance měl Macháček a dvě Jelen. Ten nakonec asistoval čestné brance Vojty Hlaváče. Odbojovali jsme to, tvrdá škola je to pro hráče ročníku 1998 a dokonce i 2001.