Víkendové výsledky našich týmů

Naši muži po slušném výkonu prohráli s vedoucím týmem Slávií až po penaltách 1:2, dorostenci i přes řadu vyložených šancí prohráli také u lídra soutěže z Červeného Kostelce 2:1, starší žáci porazili v KP Předměřice 4:1 a vyhřívají se na krásném třetím místě, mladší žáci přestříleli Roudnici/Kratonohy 5:4, staší elévci nestačili na dívky FCHK 2:8 a naši nejmenší odehráli opět perfektní zápasy a potěšili fanoušky krásnými akcemi.

J.Šlégr - trenér (domácí):
První poločas se víceméně odehrál na polovině soupeře.Bohužel jsme si z herní převahy vytvořili jen dvě šance,ale ani jednu neproměnili.Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu,drželi jsme míč a tlačili se do koncovky,ale jen po vápno.Hosté pozorně bránili a hrozili z brejků.Po odraženém míči jsme se dostali do vedení,ale po naší chybě bylo vyrovnáno.Další branka již nepadla a tak si hosté za bojovnost a obětavost odváží zasloužený bod.Gratulace k novému členovi Černilovské rodiny.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Dnes se hrál zápas od vápna k vápnu. Vyložených gólových šancí k vidění moc nebylo. V 56. minutě Černilov nepohlídal odražený balón, a opakovaná střela skončila v síti. Naopak v 61. minutě udělal chybu soupeř a nám se jí podařilo potrestat. V 92. minutě přišla obrovská šance na 3 body, ale brejk 2 na 1 řešíme úplně špatně. Je to škoda, protože neproměňování gólových šancí nás už stálo spoustu bodů. Za nasazení a bojovnost si bod zasloužíme. Gratulujeme rodině Tomáše Urbana k narození syna.