Víkendové výsledky + plán na víkend 10. - 11.6. 2023

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, rád Vám zde shrnu výsledky z víkendu a představím Vám, kde se budete moci pokochat hrou jednotlivých týmů.

Áčko doma přivítalo v poslední době dobře hrající Předměřice a i přes brzké vedení na soupeře nestačilo a připsalo si druhou domácí porážku v řadě a i se stejným výsledkem 1:4. Dorost bodoval naplno v Českém Meziříčí, kde vyhrál po dvou fíkách Papriky 2:1. Co se šušká v kuolárech tak si naši borci vytvořili cca 16 gólovek, ale pokračují ve festivalu zahozených šancí. Ale kluci makají a již po čtvrté v řadě si zapisují body do tabulky. Navíc si hodně dorostenců připisuje i nějaké ty minuty v dospělém fotbale.

Starší žáci v domácím prostředí nestačili na výborně hrající tým SK Solnice/Sokol Černíkovice a podlehli jim ve finálové skupině KP 0:4.

Mladší žáci hráli svůj zápas v pondělí a podlehli domácí Vysoké 5:3.

Jak tak koukám na výsledky elévků, tak se našim nejmenším dařilo střídavě, ale zde nejsou výsledky podstatné.

A kam na fotbal v příštím kole?

Naši muži hrají v sobotu v netradičním čase a tj. 10.15 v Javornici.

Dorost hostí v sobotu doma od 17.00 spojený tým Sk Lázně Bělohrad/Sk Miletín.

Starší žáci zajíždějí v neděli od 10.00 do Nová Paka/Stará Paka.

Mladší žáci hrají dvakrát a to ve čtvrtek 8.6. od 17.00 ve Stěžerách a v neděli doma od 10.00 s Praskem.

Starší elévci mají volný víkend.

Mladší elévci hrají v sobotu od 15.00 svůj turnaj v Dohalicích proti domácím a týmu Hořiněvse.

Nezbývá mě, než Vás opět požádat, ať přijedete nebo přijdete své oblíbence povzbudit, budou za to rádi. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Černilov OLE

JAKO 1. B třída mužů - skupina B - 2022/2023

03.06.2023 - 17:00
FK Černilov
vs.
TJ Slavoj Předměřice nad Labem
( 1 : 2 )
Střelci:
8. Hrubý Jan 10. Hošek Ladislav
37. Satranský Ondřej
61. Neradílek Lukáš
78. Žoch David

Sestavy:
Brom Adam
Bešík Tomáš (58.Daněk Lukáš)
Schwarzer Tomáš (C)
Jaborník Martin
Voltr Michael (76.Taclík Jakub)
Flégl Martin (65.Slepička Filip)
Svatoň Vojtěch
Mikunda Lukáš (58.Petrikovič Ondřej)
Roubal Aleš (76.Völtz Mark)
Hrubý Jan
Novák Martin
Daněk Lukáš
Taclík Jakub
Petrikovič Ondřej
Völtz Mark
Slepička Filip
Vrběcký Jáchym
Cudlín Michal
Markarjanc Boris
Šimůnek Jakub (70.Žoch David)
Netík Boris (79.Mazal Daniel)
Šmarda Michal
Polanský Vojtěch
Neradílek Lukáš (70.Ponikelský Tomáš)
Pekáč Štěpán (C) (84.Jiroušek Petr)
Satranský Ondřej
Hronek Aleš
Hošek Ladislav
Jiroušek Petr
Žoch David
Mazal Daniel
Ponikelský Tomáš

Karty:
88. Ponikelský Tomáš

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Poslední dva domácí zápasy a skóre 2:8!!! Omlouvám se fanouškům za předvedenou hru. Hostující tým zaslouženě vyhrál, když nás přetlačil hlavně v osobních soubojích. Děkuji dorostencům za výpomoc a oživení hry ihned po vlastním zápasu. Z našich řad vyčníval Svatoň a střelec posledních gólů Honza Hrubý.

Mrkvicka Lukáš - trenér (hosté):
Na poslední výjezd v sezóně jsme přijeli na složité hřiště Černilova, kde se moc bodů neodváží. Čekal nás velmi složitý zápas, kdy domácí jsou velmi silní a důrazní na malém prostoru. To nám dělalo problém, proto se také domácí dostali do vedení. Naštěstí jsme se rychle srovnali s tempem hry a rychle vyrovnali. Poté jsme měli již více ze hry a dostali se do vedení a zapas jsme dovedli k další výhře. Opět patří poděkování všem hráčům za dnešní výkon.

Diváků: 88
HR: Michal Vlachý