Víkendové výsledky + plán na víkend 13. - 14. 5. 2023

Hezký den přátelé,

naši muži po předchozích výhrách nestačili na tým Českého Meziříčí, kde prohráli vysoko 4:0. Dorostenci měli klid na lůžku, starší žáci prohráli u vedoucího týmu v Dobrušce 1:3 a mladší žáci si připsali v týdnu dvě porážky a to 12:3 v Kunčicích a 10:2 na Novém Hradci. Elévci si také odehráli svoje turnaje, kde si fotbal pěkně užívali.

A co se bude dít tento víkend?

Áčko přivítá v sobotu na našem hřišti v sobotu od 17.00 Spartak Opočno. Předzápasem bude zápas našich dorostenců, kteří přivítají vedoucí tým KS Stěžery od 14.30. Starší žáci hrají v sobotu od 13.30 doma od 13.30 s Novým Městem nad Metují. Mladší žáci přivítají v dalším kole KP v neděli doma od 10.00 Roudnici/Kratonohy, SE hrají v sobotu od 10.00 doma s týmem FCHK dívky a ME jak tak na to koukám, tak mají volný víkend, ideálně ho využijí návštěvou v našem areálu, kde budou studovat hru svých starších spoluhráčů. Přijďte se k nám na fotbal pobavit, zafandit, zanadávat, přijďte si dát pořádnou Slávovu klobásu a dejte si něco k pití od hospody na hřišti. Sportu zdar a našemu fotbalu zvlášť. černilov OLE

JAKO 1. B třída mužů - skupina B - 2022/2023

06.05.2023 - 17:00
FC České Meziříčí
vs.
FK Černilov
( 1 : 0 )
Střelci:
15. Fiala Josef
55. Tomášek Jan
76. Fiala Josef
89. Tomášek Jakub

Sestavy:
Frynta David
Baše Lukáš
Havel Tomáš
Provazník Lukáš (89.Baše David)
Fiala Josef
Ježek Ondřej (C)
Roubal Zdeněk
Tomášek Jan
Tomášek Jakub
Plšek Jan
Vejprava Tomáš
Baše David
Jílek Petr
Havel Patrik
Brom Adam
Daněk Lukáš
Schwarzer Tomáš (C)
Jaborník Martin
Voltr Michael
Flégl Martin (68.Taclík Jakub)
Svatoň Vojtěch
Bešík Tomáš
Roubal Aleš
Hrubý Jan
Mikunda Lukáš (87.Vu Minh Quan)
Taclík Jakub
Repš Milan
Maléř Jan
Urban Tomáš
Vu Minh Quan

Karty:
22. Fiala Josef
86. Provazník Lukáš

Patrik Havel - trenér (domácí):
Z dnešního zápasu mám opravdu radost, podařilo se nám napravit utkání z předešlého týdne. Všem hráčům patří velké poděkování za to jak do zápasu vstoupili a plnili si vše co jsme si v kabině řekli. Naše obrana nepustila hráče Černilova do žádné velké šance. My sme si vypracovali všechny góly po krásných kombinacích a zaslouženě sme vyhráli 4:0.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Musím pochválit domácího správce za přípravu krásného hřiště. Můžeme jít do vedení 0:1, následně můžeme vyrovnat na 1:1. Bohužel, to je fotbal. Dneska nás několikrát podržel brankář Brom. I za nepříznivého stavu máme několik šancí, ale dneska nám bohužel nebylo přáno. V důležitých momentech nám chybí větší dravost. Pro nás jsou důležité další minuty pro naše dorostence v kategorii mužů.

Diváků: 120
HR: Martin Kiec