Víkendové výsledky + plán na víkend 20. - 21.5. 2023

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, jak již je zvykem, přináším Vám výsledkový servis a plán na další týden.

Náš A tým zvítětil nad týmem Opočna zcela zaslouženě 3:1 po dobrém výkonu, kde si Honza Hrubý gólem oslavil narození syna, dalšího kozlíka, který snad bude pobíhat v budoucnu na našem pažitu. Moc gratulujeme a přejeme, ať vám prcek dělá jen samou radost.

Dorost si vyšlápl na lídra soutěže ze Stěžer, kterého udolal v poslední minutě 2:1. Pod tímto článkem je skvělá reportáž od válečného zpravodaje Jardy, opravdu doporučuji přečíst.

Starší žáci hrající též na našem domácím hřišti, podlehli smolně a těsně Novému Městu nad Metují 1:2.

Mladší žáci vyhráli v dalším kole OP doma s Roudnicí / Kratonohy vysoko 8:3.

U našich elévků jak starších či úplně nejmenších výsledky neřešíme, podstatné je, že je fotbal baví a je vidět zlepšování v herních činnostech.

A jak bude vypadat příští víkend:

Muži v neděli zajíždějí do Hronova, který bojuje o záchranu, se porvat od 17.00 o další body do tabulky B třídy.

Dorost hraje v sobotu v 11.30 od Hronova nedalekém Velkém Poříčí, kde budou chtít navázat na výhru z tohoto kola.

Starší žáci hrají svůj domácí zápas tentokrát ve Smiřicích, kde v neděli od 13.30 přivítají FC Vrchlabí.

Mladší žáci v neděli od 10.00 budou chtít vyloupit body ve Lhotě pod Libčany.

Starší přípravka bude chtít ukázat svůj fotbalový um v Prasku v sobotu od 14.30.

A naši nejmenší poměří síly v neděli od 10.00 na domácím pažitu s hráči FCHK.

Přijďte nebo spíše o tomto víkendu přijeďte naše borce povzbudit, budou za to velice rádi. Sportu zdar a našemu fotbalu zvlášť. Černilov OLE

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):
Ideální sobota. Nejprve dorost porazil prvního v tabulce, muži si připisují také vítězství, tajný trumf Marian Hock vstřelil dva góly a Honza Hrubý oslavil narození syna gólem. Chybky děláme pořád, ale soupeři si o nich nemusejí číst. Dorostenci sbírají další minuty, takže spokojenost.

Martin Šnajdr - trenér (hosté):
Zaspali jsme úvod, kdy nás domácí dostali pod tlak a dokázali dvakrát skórovat. My jsme se dostali do hry až v 20. minutě, ale vážnější šanci jsme si nevytvořili na rozdíl od Černilova. Při nich nás podrželi brankář Malý a obětavost našich obránců. Druhá půle patřila nám, dokázali jsme snížit a další tři tutovky zazdili! Domácí výhru pečetili v závěru z brejku. Za druhou půli týmu děkuji! Ditricha s mámou komentovat nebudu...