Vrchlabí - muži A 0:1 (0:1)

Před zápasem jsme měli trochu obavu, že se zápas bude hrát na umělé trávě, kterou mají domácí psanou jako hlavní hřiště, ale zápas se odehrál na travnatém hřišti super nového areálu Vrchlabských. Areál byl v sobotu slavnostně otevřen zápasem staré gardy Sparty Praha.

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě Voltr - Zumr, Hrubý Vojta, Kráčmer, Schwarzer - Ježek Pavel (87. Hlína Michal), Štěnička, Charous, Hrubý Honza (61. Schod) - Matoušek, Markovič (74. Šrámek). Začali jsme hrát aktivně, kombinačně a ve 13. minutě jsme se ujali vedení brankou Tomáše Schwarzera. Po zbytek prvního poločasu byla hra vyrovnaná, s řadou šancí na obou stranách.

Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu, my jsme vyráželi k brejkům, ale nepodařilo se nám je dotáhnout do konce, proto byl zápas dramatický až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Náš tým čeká serie 3 zápasů na domácím hřišti, příjďte kluky po dobrém rozjezdu do soutěže povzbudit!!