40´ŠTĚNIČKA

branky: domácí - hosté
45´
53´ 75´ Hlína

Do utkání jsme vstoupili s tím, že se pokusíme hrát ze zajištěné obrany, vyrážet k rychlým brejkům. Přečkat poločas a ve druhém se pokusit o vstřelení branky a o zisk bodů. Protože domácí měli v nohách páteční zápas, tak se možná přítomní diváci v prvním poločase nudili. Když jsme si už mysleli, že půjdeme do kabin za stavu 0:0, tak se opět projevila naše nesoustředěnost a ve 45. minutě jsme po centru inkasovali branku (pokolikáté v této sezoně ve 45. minutě?)

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, hru jsme více otevřeli, po dvou našich šancích soupeř v 53. minutě vstřelil svůj druhý gól. Obraz hry se zcela obrátil, náskok začali bránit domácí, zbytek zápasu se odehrál na polovině domácích, ale nám se podařilo jen v 75. minutě snížit brankou Michala Hlíny. Bojujeme dál.