Vybojovaná výhra nad favoritem soutěže

FK Černilov- FK Kratonohy B 2:1 (2:0)

13.kolo 1.A třídy - Neděle 5.11 od 14 hodin zadní hřiště v Černilově

Branky: Roubal (10min 1:0), Markovič (36.min 2:0) * 60.min Jimmy 2:1

Sudí: Kubiště   ŽK: 2:1 (J. a V.Hrubý)  90 diváků

Sestava: Šebesta -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič (75.Šmied), Matoušek, Hušek, Štěnička, J.Hrubý (20.Ridl) - Roubal

Úvodní desetiminutovku, kdy šancím na obou stranách chybělo střelecké zakončení, uzavřel podklouznutím stoper Kratonoh - druhého týmu soutěže, a nabídl tak Roubalovi míč. Po kličce brankáři poslal Aleš domácí do vedení. Čvtrhodiny se nic zajímavého, krom žlutých karet a spousty soubojů, nedělo.Pak Kratonohy zahrozily z rohu. Branku jsme ale dali my: rychlá akce, přesný míč na Markoviče který přehodil brankáře. V závěru poločasu vyzkoušel Šebestu odchovanec Ličman. Po změně stran se hosté prezentovali střelou nad. My nedokončeným brejkem Markoviče. Po zbytek zápasu se zápas většinou odehrával na naší polovině, ale kromě šikovného lobu Jimmyho po hodině hry se hosté, přes převahu ze standartek, do ničeho vážnějšího nedostali. Na obou stranách po centru útočníci dostali míč na dlouhou nohu.

Statistiky zápasu: Střely na bránu: 0/4  Mimo: 2/5. Rohy: 2/5