Výhra v derby

03.10.2009 - 12:45

KDY: sobota 3.10.2009 od 11:15 hodin
Na hřišti Smiřického stadionu
ZÁPAS: SK Smiřice -FK Černilov 1:3 (0:0)

Rozhodčí: Kincl, Slavíček a Muharem Diváků : 30

Sestava: Kollátor - Lamla, Jánský, Panenka, Kunc- Šmied, Kadlec, Bednář 38(Ličman), Pekárek 38 (Kundrt) - Valach, Flégl 38 (Roubal)

Branky: 1x Kundrt, Kadlec a Roubal

Malé derby začalo vyrovnaně, prosadit se nedokázal ani jeden tým. Domácí se do vápna nedostávali téměř vůbec, Černilov se tam usadil jen při rohových kopech, ale chyběl důrazný koncový hráč. Hodně se bojovalo. Největší šanci měl v závěru Kadlec, který běžel sám na brankáře. Domácí opora, ale dobře vyběhla a držela Smiřice i po přestávce. Po ní prošel domácí hráč obranou a skóroval. Zaskočený Černilov se do šancí dostal až po prostřídání. Šmied nejdřív trefil z malého vápna jen břevno, Roubalovi s Kundrtem v jejich brejcích utekl míč, ale v 45.min Láďa trefil odražený míč přesně k tyči. O pět minut později unikl po pravé straně Šmied, odcentroval do vápna, kde mezi obránce naběhl Kadlec a trefil míč téměř z voleje k tyči. Střely Kundrta a Ličmana brankář pochytal, další centr zprava nikdo nevyužil, ale minutu před koncem po pěkném pasu z obrany zakončil brejk Roubal chytrým lobem. Domácí měli v sestavě i hráče přípravky, takže o budoucnost nemusí mít obavy.

kdyby tam pak neprisli

kdyby tam pak neprisli Lada, Ales,David tak urcite prohraji.

to by bylo

ti kluci hrají dobře ale

ti kluci hrají dobře ale hrají teprv měsíc to je dost těžké si zviknout

Dobrý zápas

To že do zápasu nastoupili i tito hráči je naprosto v pořádku jsou to přeci hráči kádru mladších žáků.Samozřejmě to měli kluci těžší,měli v nohách zápas za starší žáky,ale podobně na tom byl i soupeř.Bohužel to tak asi musí být,dokud nebude dostatek hráčů.Souhlasím,že po prostřídání se obraz hry změnil,byla radost se dívat jak si kluci věřili jeden na jednoho a s jakým hráli přehledem.Doufejme že si z nich ostatní vezmou příklad a že také získají takový přehled a sebejistotu.To neznamená že do prostřídání hráli kluci špatně!První poločas měli převahu a stačilo proměnit jasné šance,hlavně na konci poločasu a zápas se mohl dávno rozhodnout.Kluci hráli dobře bojovali a za svůj výkon si výhru plně zaslouží.Jen tak dále,byl to dobrý zápas.Díky nejen hráčům ale i trenérům.        Děkuji F.

Mladší žáci a přípravka

Děkuji za velmi dobré zhodnocení zápasu.

Nejen z vašeho příspěvku, ale i úvodního příspěvku vyplývá, že i my musíme naše starší elévy více zapojovat do hry mladších žáků, je pro to ideální doba - zápasy hrají jen ve čtvrtek a to ne každý týden, výkonostně na soutěž mladších žáků mají, myslím, že taková ta základní 7 by mohla přejít do mladších žáků celá. Budeme na tom pracovat a budeme o tom mluvit s rodiči. Nechceme jen honit výsledky, ale chceme, aby si kluci co nejvíce zahráli, získali co nejvíce zkušeností