ZÁPAS: Lhota p.L. - FK Černilov 0:10 (0:6)

Rozhodčí: Koza Diváků : 20

Sestava: Kollátor - Lamla, Panenka, Kunc (45 Jakub Žaba),Hlaváč - Kundrt, Šmied (36. Bednář, Ličman, Daněk (50.Roubal)- Dědek (41.Žaba Jan),Roubal (28.Kadlec)

Branky: 3x Šmied 2x Roubal a Ličman 1x Dědek, Jan Žaba a Kundrt

Lhota, v tabulce třetí, byla dle výsledků jedním z těch těžších soupeřů, ale dneska jejich tým přenechal veškerou iniciativu na kopačkách našich kluků a svého dobrého brankáře v tom nechal. První půli kluci nepustili domácí na svou polovinu a střelecky se prosadili až po úvodních šancích, které nevyužil Šmied a Ličman. Černilov poslal v 10-té minutě do vedení hlavou Roubal, když před brankářem tečoval Kundrtův centr. Brankář si pak poradil s Ličmanovou střelou, ale mezi 17.a 24.minutou kapituloval třikrát z kopaček Šmieda. 2:0: míč do vápna poslal Roubal a Michal šajtlí trefil k tyči. Pak se řítil Kundrt sám na brankáře, který mu jeho střelu vyrazil, přímo ke Šmiedovi, ten prostřelil obránce. Na 4:0: míč prošel vápnem a u zadní tyče ho dorazil. Dvě minuty před koncem rozehrál Ličman rohový kop a šlo o nacvičený signál na bližší tyč, kde pohotově zakončil Roubal. Do šaten přidal premiérovou trefu, nahoru pod břevno, Filip Dědek. Zahájen druhé půle bylo podobné, jen Kuncovi nebyla pro ofsajd branka uznána a Šmied trefil břevno. Domácí se začali osmělovat a své kvality musel minimálně dvakrát předvést Kollátor. Po Kundrtově příhře se ve 44.minutě trefil i Jan Žaba a když Bednář vybojoval míč pro Ličmana, bylo to 8:0. Průnik po pravé straně zakončil v 55.minutě brankou Kundrt a těsně před závěrečným hvizdem načepoval desítku Ličman.