Z Hradce opět bez bodu

Slávia Hradec Králové - FK Černilov 1:0  (0:0)

6.kolo (7 hrané) VOTROK krajského přeboru - Sobota 19.září od 10:15 hodin * hřiště v Orlické kotlině

Branky: 47.min 1:0

Sudí: Šiling ŽK: 1:1   Čk: Markovič (86.min)  * 150 diváků

Sestava: Šebesta - Hartig (84. Novák), Svatoň, Urban, Schwarzer - Šmied (60.Benák),Hušek,Matoušek (65.Markovič),Charous, Daněk  - J.Hrubý

První poločas patřil Slávii. V 7.minutě mířila nad, o tři minuty později předvedl výborný obranný zákrok Svatoň, který si to zopakoval i o dvě minuty později a následně se dvakrát zaskvěl Šebesta. V 26.min mířil z dálky Charous nad a vzápětí z brejku trefili domácí břevno. Až v 45.min jsme Šmiedem vystřelili poprvé na brankáře. Po změně stran jsme na tuto šanci nenavázali, naopak přišel centr do vápna a na padající míč zareagoval jediný hráč, domácí. Tato hlavička rozhodla zápas.  Slávia měla dál víc ze hry, střela na Šebestu a do tyče. Mohli jsme ale srovnat, Markovič ukázal po pauze hlad po fotbale, uvolnil se a náhra do vápna našla Matouška, který ale odkrytou bránu přestřelil. Pak byla ale opět nebezpečnější Slávia, my si v zápase se spoustou důrazných soubojů už nic nevytvořili. Dnes se sice do sestavy vrátili zranění J.Hrubý a Markovič, ale nemohl nastoupit Vydarený. Do dalších bojů jsme přišly právě o vyloučeného Markoviče a zraněného Šmieda.

Odkaz na zápas: SESTŘIH