Rozhodčí: Čožík
Diváků : 30
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč,Krištof (22.Kunc), Pražienka - Šmied, Kundrt, Dolejší,L.Ličman - Dědek,Kadlec (52. Bednář)

Branky: 1x Kundrt a Smied

Černilov inkasoval už po třech minutách. Třebeš měla v zápase většinou převahu, spoléhala na starší urostlejší kluky, hlavně na kapitána Tošovského. Kollátor další střely likvidoval. Brejk hostí vždy včas zastavila připravená obrana i když v závěru poločasu dvě šance Kundrta a Šmieda volaly po gólu (dvakrát šla střela mimo a dvakrát včas zasáhl brankář). Produktivitu (na 2:0) ale předvedli domácí a vedení ještě navýšili krátce po příchodu z kabin. Čtvrtá branka padla z penalty, pátá po dneska dost znatelném nedůrazu v obraně a nepřsnostech. Útok se probudil až v závěru. Šmied nahrával a Kundrt se prosadil. O minutu později si role vyměnili. Šmied pak měl šanci po centru Dolejšího, ale z malého vápna přestřelil. Třebeš drama nepřipustila a upravila výsledek. Kollátor se ještě stihl blýsknout dvěma zákroky u tyče. Domácí byli dřív u míčů, vyhráli zaslouženě.