Žáci : Konečné první místo je o krok blíž

ZÁPAS: FC HK žákyně - FK Černilov 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Řehounek Diváků : 15

Sestava: Kollátor - Lamla, Panenka (55.Jak.Žaba), Kunc (35 Jan Žaba), Hlaváč - Kundrt, Šmied,Ličman, Daněk - Dědek (45 Flégl), Roubal

Branky: 3. a 29.min Roubal

Žákyně se za studeného a větrného počasí představily s silné sestavě a hlavně v obraně předvedly solidní výkon, který podpořila jejich brankářka. Z týmů v okr. soutěži mladších žáků mělo jít o souboj nejlepších týmů, ve kterém se už ve druhé minutě prosadil střelou k tyči z hranice vápna kat dívčího klubu posledních zápasů, Aleš Roubal. Dívky odpověděly střelou do břevna a několika dalšími nebezpečnými křídelními průniky. Černilov si šance začal vytvářet po 15ti minutách. Šmied trefil jen náruč brankářky a pak minul bránu, Ličman nastřelil břevno. V poslední minutě poločasu vysunul Šmied Roubala, který po kličce brankářce zajistil Černilovu poločasové vedené o dvě branky, které následně udržoval, protože střelecky vyšli kluci naprázdno a Žákyně se do vápna soupeře dokázaly nastěhovat jen při dvou rohových kopech.Aktivní byl střelecky Ličman a Roubal.Stav zůstal 2:0 a protože kluci mají papírově nejtěžší zápasy za sebou a zvládli je, náskok v tabulce přeboru už by mohlo být v jejich silách udržovat.