Žáci mladší A: 1. nadstavbový turnaj krajského přeboru

SOUPEŘI: Olympia HK, Náchod, RMSK Cidlina
SRAZ: nejpozději v 8:15 na Olympii, odjezd v 7:45 od kabin
Nominace: všichni

A jak to probíhalo ?

Sestava: Čuda (Šmied) - Kadaník, Martinů, Horák Bertík, Svatoň, Horák Hynek, Mikunda, Flégl, Jukl, Chudý Kuba, Hovorka Kuba

Černilov - Olympia HK 0:5
Zápas s domácími jsme hrubě podcenili. Přistoupili jsme k němu laxně a nezodpovedně s tím, že se nám v přípravě dařilo, takže musíme v pohodě vyhrát. Navíc drhla práce obrany. Ještě za stavu 2:0 jsme si vytvořili 2 stoprocentní tutovky, ale nedali jsme a po třetím gólu domácích už jsme zápas odchodili.

Černilov - RMSK Cidlina 7:0
(Flégl 3x, Horák Bertík, Horák Hynek, Jukl, Chudý Jakub)
RMSKa byla dnes jasně nejslabší. Nedojelo jim mnoh hráčů (něměli nikoho na střídání) a ani herně nestíhali. Takže si naši s chutí zakombinovali a zastříleli. V druhé půlce jsme polevili, ubrali na kvalitě, ve chvíli když si každý sám chtěl dát gól nebo prokličkovat přes celé hřiště.

Černilov - Náchod 3:3
(Jukl 2x, Flégl)
Herně náš nejpovedenější zápas. Náchod před tím vyprovodil Olympii a do té doby se jevil jako nejsilnější tým. Ale naši na ně vlétli ve velkém stylu, výborná kombinace, napadání, důraz - nechybělo nic a po chvíli jsme vedli 2:0 a hlavně herně jsme měli navrch. Bohužel jsme v poslední minutě první půlky inkasovali lacinou branku z brejku, kdy se nedohodla obrana s brankářem.
V druhé půlce jsme opět začali bezvadně a Rooňas svůj dobrý výkon potvrdil další brankou. Ke konci zápasu nám ale začaly docházet síly, zároveň jsme začali dělat zbytečné chyby ve strachu ze senzační výhry a tak soupeř v poslední minutě srovnal na 3:3. Někteří svědci tvrdí, že z off-sidu, ale to už je vcelku jedno. Hlavní je, že s takhle kvalitním soupeřem jsme sehráli výborné utkání.

Jak se říká konec dobrý - všechno dobré. Takže za dnešek všechny moc chválíme.
Zvládli jsme úvodní turnaj výborně i když bylo tolik marodů a dovolenkářů.