Žáci mladší: 4. zápas ve Stěžerách - po nepovedeném výkonu další prohlra

16.01.2016 - 15:00
16.01.2016 - 16:00

FK Černilov - Třebeš B   4 : 12 (2 : 5)
(Mouček 2x; Hovorka 1x; Chudý 1x)

Ze zápasu z minulého týdne jsme se vůbec nepoučili. Opět jsme pomalí, čekáme co udělá soupeř, potom se na danou situaci snažíme zareagovat my. Ale to už je pozdě, soupeř už má náskok. Jsme nedůrazní při bránění, v útoku jsme bezzubí, pokud se vůbec do nějakého útoku dostaneme. Nedokážeme obejít hráče jeden na jednoho, neuděláme kličku. Přihrávky žádné, kombinace neexistuje. Domnívám se, že se náš dnešní soupeř nemohl ani zpotit. Nemá smysl se rozčilovat, jste už dost velcí, abyste věděli, že to není ono. Tréninky pod vedením Slávka a Tomáše jsou kvalitní a pestré. Trénujeme co trénují i ostatní týmy a Vy se na nich opravdu snažíte. Tak se ptám kde je chyba? Kluci pokud chcete hrát, fotbal Vás baví, pojďme společně zabrat a vyhrabat se z herní krize. Nemáme vůdčí osobnost, o to víc musíme zabrat každá sám, vzít odpovědnost na sebe a nebát se, že něco pokazím. Jsme jeden tým, žluto - černý FK ČERNILOV, příště zabereme a vyhrajeme. Máme to jen a jen ve svých rukou.