Žáci - mladší B: Mistrovský zápas s Prasekem, doma

10.06.2013 - 18:15

KDY: pondělí 10.6.2013
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Prasek 6:0 (3x Kuba Chudý, Matěj Obzina,Tomáš Kadaník a Vašek Mach)

A jak to probíhalo?
Dnes jsem byl s naší hrou hrubě nespokojen, ačkoliv výsledek hovoří v náš prospěch. Soupeř hrál jen v sedmi s jedním jediným šikovným fotbalistou... Nejsme schopny si přihrát na dva metry. Připadá mi, že ještě někomu nedošlo, že fotbal je KOLEKTIVNÍ sport! Pokud bychom hráli jako v Lovčicích, tak bychom vyhráli minimálně s dvaceti góly. Pro většinu našich borců je absolutně největší problém první dotyk s balónem. Budeme muset na tom zapracovat. Paradoxem je, že ti co to nejvíce potřebují, se nehlásí na Pecku či příměststký kemp...ale tak to v životě prostě chodí.
Povzbuzovali a koučovali : Štěpán Gernát, Vojta Svatoň, Martin Hynek, Natálka Žídková, kluci Hovorkovi....děkujeme!
Nedorazil,ale ani neomluvil : jeden borec.

Nominace: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Tom Tkačík, Jakub Hovorka, Michal Dolejší, Vašek Mach, Jakub Chudý, Tomáš Obzina, David Černý, Bert Horák, Šimon Fibír

Ostatní se mohou přijít podívat a fandit kamarádům a nebo šetřit síly na úterní souboj o třetí místo v poháru!!!

POKUD NĚKDO NEMŮŽE, PROSÍME O RYCHLOU OMLUVU! Díky