Žáci - mladší B: Mistrovský zápas s Předměřicemi, doma

13.05.2013 - 18:15

KDY: pondělí 13.5.2013
KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Slavoj Předměřice 8:2 (3x Jakub Chudý,2x Vojtěch Šmied, Martin Hynek, Dominik Hroneš a Vojtěch Hovorka)

A Jak to probíhalo?
Soupeř měl před naším zápasem impozantní skóre 35:1 po pěti zápasech, takže jsme nastoupili velmi obezřetně, ale odhodláni zvítězit. Poločas jsme soupeře totálně zaskočili a vyhráli 6:0. Krásné počasí - krásný fotbal. Do čeho jsme kopli, to tam spadlo. Někdy to tak prostě je. Velkou pochvalu si zaslouží "mlaďasové" Dominik + Vojta H. Nejenže se gólově prosadili, ale do naší hry přinesli oživení, kombinační hru i kominikaci na hřišti (je tam znát kvalitní vedení Jardy K.). I když Sváťa tentokrát neskóroval, neomylně přesně distribuoval přihrávky rychlonožce Chuďasovi, který s přehledem dával góly. Natálka "Řepková" podala téměř bezchybný výkon. Za celý zápas jsme jen jednou v obraně chybovali (první gól jsme dostali z penalty). Bertík spolehlivě zachytal, přičemž v první půli se dost nudil. Pochvala pro všechny.

NOMINACE: Tomáš Kadaník, Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Kuba Chudý, Bert Horák, Martin Hynek, Jakub Hovorka, Naty Žídková, Dominik Hroneš, Michal Dolejší