Žáci - mladší B: Mistrovský zápas s týmem Nového HK, doma

03.09.2012 - 18:15

KDY: pondělí 3.9.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - FC Nový HK 1:3 (1:1 Kuba Chudý)
SRAZ: 16:00

Sestava:Marek Čuda - Bertík Horák, Tomáš Kadaník,Vojta Šmied, Vojta Hovorka, Natálka Žídková, Kuba Hovorka, Kuba Chudý, Štěpán Jukl

Začíná nám i okresní soutěž pro naše B-čko. Tam bude čas na experimenty se sestavou a v podstatě takový lepší trénink - výsledek výbec není důležitý. Např. když v zápase hráči dostanou pokyn hrát na x doteků, tak na ně budou hrát i kdyby se mělo prohrát.

A jak to probíhalo?
První půlka 1:1 byla solidní, jen to naše zakončení-nezakončení.... Jediný, kdo se gólově prosadil byl Kuba Chudý, díky svému důrazu v brankovišti. V druhé půli jsme ještě 2x inkasovali a bylo vymalováno. Musíme více zapracovat na koncovce (střelbě), proměňování tutovek a důraznější hře tělem. Je dobře, že jsme si vyzkoušeli hru i bez našich krajských hvězd. Bohužel se zatím nenašel nikdo, kdo by vzal na sebe odpovědnost za výsledek. Věříme, že příště se už snad někdo vykrystalizuje....

Nekolik peknych fotek od pani Dostalove jsou TADY.