Žáci - mladší B: Mistrovský zápas v Předměřicích bohužel až moc krutá prohra! 6:0

06.09.2012 - 17:00
06.09.2012 - 18:15

KDY: čtvrtek 6.9.2012 od 17:00
Na hřišti Slavoje Předměřice
ZÁPAS: Slavoj Předměřice - FK Černilov B  -  6:0 (1:0)!
SRAZ:
16:00 u kabin, nejpozději 16:30 v Předměřicích

NOMINACE: Marek Čuda - Bertík Horák, Tomáš Kadaník,Vojta Šmied, Natálka Žídková, Kuba Hovorka, Kuba Chudý, Štěpán Jukl, Matěj Obzina, Jirka  Niedoba, Šimon Fibír, Vašek Mach

A JAK TO DOPADLO:

Sestava: Čuda - Hovorka Jakub, Žídková Naty, Šmied Vojta, Obzina Tom, Mach Vašek, Niedoba Jiří, Chudý Kuba, Fibír Šimon

Dneska i přes prohru převládá pocit z dobré hry a odmakaného zápasu! Dnes jsme střídali jen jednoho hráče, takže kluci si pořádně zaběhali a zahráli! Přesně toto kluci potřebují, získat zkušenosti ze zápasů a hlavně zahrát si zápas celý. Do dalších utkání musíme přidat na důrazu v soubojích a hlavně se nesmíme bát dát gól!! Dnes jsme bohužel neproměnili pokutový kop tak doufám, že to výjde přiště. Hrajeme v neděli od 10:00 ve Smiřicích!