Žáci mladší: Čtvrtý jarní turnaj doma - pouze jedna výhra

22.04.2017 - 00:00
22.04.2017 - 11:55

Sestava: Vrabec - Veselovský, Hovorka, Havelka - Petrikovič, Bešík, Havel - Krejza.
Střídali: Brož, Márta, Cejzlar.

FK Černilov - FC Nový HK   2 : 3 (1 : 2)
(Krejza 2x)
Zápas nám nevyšel. Nebyli jsme dost důrazní a přesní v koncovce. Prvních 10 minut nás hosté hodně zatlačili, pak se hra srovnala a zápas jsme po přeskupení dohráli ve velkém tlaku na půlce soupeře, ale na body to nestačilo. V koncovce jsme komplikovaní, v soubojích nedůrazní, v kombinaci nepřesní a hlavně děláme zbytečné chyby.
První branku dostanem po akci, když máme balón na kopačce, stačí ho poslat na samotného Krejziče za obranou hostí, ale balon špatně trefíme, naši borci jsou v pohybu dopředu, ale odrazí se na cizí kopačky a z přečíslení dostanem gól. Druhý gól máme na hlavě v našem vápně a zase ho odhlavičkujeme nepřesně (na opačnou stranu) a nejdeme za ním důrazně. Třetí fík dostaneme z utěšeného odkopu z půlky, kdy balón zaplachtí pod Tobíkovo břevno. 

FK Černilov - Vamberk   5 : 1 (2 : 1)
(Krejza 3x, Petrikovič, Veselovský)
Začneme laxně. Sice soupeře přehráváme, ale chybí kvalita hlavně v předfinální fázi. Z brejku dostaneme branku a na našich kopačkách je patrná nervozita. Naštěstí dáme 2 branky po důrazu Luky Cejzlara a po pěkné kombinaci Luka Veselovský - Krejzič. Vedení nám dodalo klidu a zápas dohráváme s pěknými kombinacemi a brankami. Tři nastřelené tyče nevadily. 
Co mne potěšilo, že v tomto zápase se konečně rozehrál Karlos a na beku příjemně překvapil Mílhaus.