Žáci mladší: Čtvrtý turnaj - na Olympii, šílená marodka, ale super výkon

SRAZ: nejpozději 8:15 hod. na místě
Soupeři:
Jičín, Chlumec, Olympia HK
Nominace: všichni (je dost marodů, tak snad další omluvenky nepřibudou)

Jedu z Černilova krátce před 8mou. V pohodě můžu někoho nabrat.

A jak to dopadlo ?

Nad očekávání. V pátek ještě panikařím, že máme jen 6 hráčů kvůli nemocem a výletům. Nakonec máme celé luxusní 2 na střídání. Pravda, když Vondris přiběhl po 5ti munutách, že ho píchá koleno a že to asi nepůjde mne polilo horko. Ale kousl se a se sepezapřením dohrál.

Černilov - Jičín 1:0
(Bešík)
Víme co nás čeká. Soupeř z kategorie fyzicky extrémně disponovaných. Nicméně na obra v drese hostí si dá pozor Jířa, bráníme, čekáme na brejky a taky jeden Béša zakončí. Do konce zápasu odoláváme tlaku, Míša v kase čaruje a obrovskou bojovností urveme výhru.

Černilov - Chlumec 1:2
(Hovorka)
Prochrápeme prvních pár minut, necháme si dát lacinou branku a až pak zabereme, srovnáme hru a vytvoříme si šance. V druhé půli zase zbytečně inkasujeme, ale to nás nastartuje do konce zápasu mocně tlačíme - posouváme Jířu dopředu, ale fíka tam dáme jen jednoho Mišákem. Škoda, tady se daly body uhrát.

Černilov - Olympia 2:1
(Bešík 2x)
Soupeř zatím hrál výborné zápasy, tak jsme začali s respektem. Ale zjistíme, že to jde. V kase nás drží výborný Jířa a hlavně uřaduje na hrotu Béša. 2x se dostane do jasné pozice a neváhá. Vedeme, s přehledem bráníme, ale pár vteřin před koncem se nedohodneme v obraně a darujeme soupeři gól.
V druhé půli začneme zase zodpovědnou defenzivou a brejky. Nicméně vše se změní, když Jířa obdrží hodně přísnou červenou za hraní rukou mimo vápno. Ono je to těžké, vápno není nalajnované, vybíhá proti hráči a když letí balon na obličej, tak člověk reflexivně rukou mávne a kór gólman. Takže jdeme do 6ti ... V tu chvíli už nemůžeme hrát fotbal, hrajeme na totální defenzivu a tlačíme očima čas na stopkách. Ale protože bráníme s maximálním nasazením, tak pernou desetiminutu přežijeme a můžeme se radovat.

Borci, dneska jste si hrábli, ale stálo to za to. Skvělý výkon a je vidět, že hrát můžeme úplně s každým i v hodně oslabené sestavě. Chválím celý mančaft, opravdu každý dnes zahral na hranici svých možností. Ještě jednou - smekám klobouček.

A připomínám akce - uterý a čtvrtek trénink klasika od 17ti. V neděli mistrák doma od 9. Ostatně teď už nás čekají jenom neděle, takže už se to nebude plést.