Žáci mladší: Devátý podzimní turnaj na Novém HK, vezeme 2 výhry

Chlumec/RMSK, Olympia/Malšovice, Nový HK
Nominace: všichni
Omluvenky: Bobča, Jelda

Jedu vozem. Beru Vondrise.
Hlavně si vemte termo prádlo, nebude žádné vedro ...
A myslete na to, že se posouvá čas, tak ať tam nestepujete hodinu dopředu.

A jak to dopadlo ?

Omluvenek pomálu, ale na turnaj nás nedorazilo, kolik jsme čekali, takže místo komfortních 5ti na střídání jsme měli jen 2. Takže kdo dorazil, si pořádně zahrál. Škoda, vědět to dopředu, můžeme vzít někoho z elévů.

Černilov - Olympia/Malšovice 0:1 (0:0)
()

Tristní výkon. Hraje se hlavně ve středu hřiště, šance nebyly vidět ani na jedné straně. Hodně se bojuje, málo kombinuje. Zápas rozhodne akce, kdy máme balón na půlce osamoceni na noze a můžeme si vybrat, jestli ho dostanou volní Paprika nebo Krejzič, ale neomylně najdeme osamoceného hráče soupeře a dáme mu ho pěkně do nohy, ten rozehraje na útočníka, který se nerozpakuje a z poměrně velké vzdálenosti inkasujeme.
Zbytek zápasu se zase nehraje fotbal, ale bojuje se na malém prostoru. Soupeř byl důraznější a živější a tak k nás žádné nebezpečnější akci nepustil. Z naší strany hrůza, bez pohybu, nabídky a kombinace.

Černilov - Chlumec/RMSK 3:1 (3:1)
(Svatoň, Veselovský, Krejza)
Po bouřce v kabině se výkon zlepšil. Hernímu projevu pomůže posunutí Lukina dopředu, takže když se nám povede dobře zakombinovat dostáváme se do šancí a tentokrát i něco proměníme. Lacinou branku si neodustíme, ale tentokrát nás mrzet nemusela.

Černilov - Nový HK 2:1 (2:0)
(Krejza, Bešík z PK)
V první půli dominujeme, hrajeme slušně a vytvoříme si hodně šancí. Proměníme jen dvě, což nás ve finále nemuselo mrzet, ale druhý poločas byl naopak. Podvědomě se stáhneme a chceme bránit vedení, což není dobře. Domácí nás mačkají a poměrně brzo sníží z dalekonosné střely a zbytek zápasu je o dobývání našeho vápna. Ale tentokrát všichni dřou nadoraz a cennou výhru udrží.

Už se těšíme na konec podzimu, zima přichází a terény jsou čím dál horší.
Kromě výbuchu v prvním zápase, se dneškem spokojenost - hráči zaslouží pochvalu za zlepšený výkon. Dnešním výsledkem jsme se dotáhli na druhý flek v tabulce.
Poslední turnaj odehrajeme v neděli odpoledne v Třebši.