Žáci mladší: Devátý turnaj - konečně zase doma, poprvé bez bodu

SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v kabinách u volejbalu
Nominace: všichni

Formu s sebou
Kdo chce pomoct, tak v 7:45 stavíme hřiště.

A jak to dopadlo ?

Bídně. V první řadě nebyli gólmani. Nemohl Míša ani Jířan, tak jsme v kase dost improvizovali. Zranil se Míra, na prázdniny odjel Matouš, Matyáš stále marodí. Přesto jsme měli 3 hráče na střídání, ale to co jsme dnes předváděli byla hrůza.

Černilov - Jičín 1:2
(Bešík)
Tým obrů z Jičína nás nepřekvapil. Bohužel v první půli nedáme 4 jasné šance, jsme lepší na míči, ale do šaten jdeme bez gólů. V druhé půli se hra srovná. Dostanem zvlášní gól, když balon prošel zámezím, náš obránce nehraje, ale soupeř pokračuje a zakončuje. Rychle srovnáme když se Béša pěkně uvolní, ale nakonec inkasujeme ze situace kdy 3 naši hráč mohou balon odehrá, ale soupeř se dostane a z hodně ostrého úhlu prostřelí Jeldu. Na srovnání není dost času.

Černilov - Chlumec 1:5
(Svatoň)
Do brány jsme tentokrát postavili Míšu Hovorku a rozhodně nezklamal a na výsledku nemá žádný podíl. V první půli jsme samá srandička, začneme lehkovážně, kazíme přihrávky a dostaneme 2 fíky. Srovnáme po důrazu ve vápně. Do druhé půle jdeme s cílem srovnat, ale všechno je špatně - hrajeme hodně na sebe ztrácíme balony a soupeř nás z brejků trestá. A protože oproti minulému zápasu má v bráně gólmana, tak naše slabé zakončení pochytá.

Černilov - Olympia HK 0:5
()
V první půli soupeře, se kterým máme tradičně problémy, jasně přehráváme. Bez špílmachra Blažka nemají takovou fazónu. Nastěhujeme se na soupeřovu půlku a tlačíme, kopeme 10 rohů, nastřelíme břevno nebo úřaduje výborná gólmanka hostí.
Do druhé půle jdeme s tím, že konečně dáme branku, ale všechno špatně. Ze svého prvního rohu se k odražené střele dostanou hosté a protože nejdeme proti balonu, vsítí branku. V tu chvíli naši hráči totálně zápas odevzdají. Hlavy dolů, přestáváme bojovat, hraje jen ten co má balón, samozřejmě bez přihrávky, náběhu, prostě tragédie.

Pánové takhle by to nešlo, když na se place rvou 3-4 hráči, tak je to sakra málo a nemůžeme čekat, že v chůzi bez příhry každého přejedeme. Turnaj kde jsme při soustředěném a pracovitém výkonu všech hráčů mohli v pohodě uhrát body v každém zápase, ostudným způsobem zahodíme.
Na nápravu máte šanci příští neděli opět doma - budou Jířa s Míšou, snad i Matouš, takže to bude o něčem jiném. Ale musíme se sejít, být soustředění a nechat na hřišti všechno.