Žáci mladší: Druhý jarní turnaj doma - tři body

09.04.2017 - 09:00
09.04.2017 - 12:00

Sestava: Vrabec - Voslař, Hovorka, Havelka - Petrikovič, Bešík, Veselovský - Krejza.
Střídali: Brož, Márta, Cejzlar.

FK Černilov - Týniště   4 : 1 (3 : 1)
(Petrikovič 2x; Krejza 2x)
Klasicky jsme prochrápli začátek, ale od 10. minuty už přebíráme kontrolu nad utkáním. Stále ještě hodně přihrávek kazíme, nejsme přesní, ale i přesto si vytáříme šance. Trefíme 2x břevno a jednou tyč, ale nevadí, prosadíme se z dalších akcí. Druhá půle je s přehledem, soupeře k ničemu nepustíme. Dobrá práce.

FK Černilov - Rychnov   2 : 3 (1 : 2)
(Krejza; Bešík)

Před zápasem okouknem soupeře v duelu s Týništěm. Byla to holomajzna, ale ukázala nám silnou osu soupeře stoper - záložník - hrot. Kluky jsme na styl hry upozornili, ale tentokrát jsme tahali za kratší konec. I když se ujmeme vedení, máme problémy. Soupeř je velice, velice urostlý a hraje silově, zápas bolel a to nám nesvědčilo. Hlavně mají ve svém středu mimořádného hráče s číslem 11, který nám dal 3 fíky a v podstatě si na hřišti dělal co chtěl. Nedokázali jsme na něj vyzrát. Na konci už máme 4 pokopané co nechtějí na hřiště, takže není vůle ani síla zápas otočit. Zamrzí neproměněná penalta a další šance.
Bohužel se ukázalo, že jsme měkcí a v závěru mi u některých borců chyběla chuť makat, hrábnout si a pomoct týmu.

V úterý, prosím, nahlaste jestli budete ve čtvrtek a hlavně potvrďte sobotu, tam cítím vzhledem ke svátkům a souběhu s staršími elévky problém.