Jedu z Černilova okolo 8mé, počítám, že beru Honzíka doma. Jinak mám volno.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Nový HK 0:1
()
Soupeř představuje velkou kvalitu. Zatím v naší skupině suverénní. Tým plný fyzicky vyspělých borců "výběhového" ročníku 03 a hlavně opatovického bombera Brychtu. Naši mlaďáci se nezalekli a sehráli výborné utkání.
Od začátku do konce odmakané, ještě dvě minuty do konce šaháme po bodu. Dobře bráníme, hrozíme z brejků, ale nakonec nám tam jeden spadne (hádejte kdo ho dal).
Týmu prospěl návrat dovolenkářů a i to, že Jířovi se uvolnila neděle. Výrazně se zvedla kvalita ve všech řadách. V kase Jiří neskutečný, obranu dokonale ošéfoval Chuďas, Krejzič neúnavně tvořil a měl střed hřiště pod kontrolou, perfektně se rozehrál Mišák Hovorka. Škoda, hubená prohra zamrzí.

Černilov - Chlumec 2:1
(Krejzič 2x)
Opět odmakaný zápas. Je nás plné hřiště. Do branky jde Míša Cudlín a tak Jířa mohl ukázat, že při hře v poli je vynikající. Měli jsme více ze hry, pěkně jsme kombinovali, ale nakonec jsme se o výhru třásli. Výborně fungovala spolupráce Krejziče s Béšou. Velmi dobrá práce.

Černilov - Roudnice 1:1
(Krejzič)
Po výborném výkonu v minulém zápase nastupujeme jako mistři světa, hrajeme profesorsky a bojovný soupeř se do nás zakousne a tlačí. Horko těžko se bráníme, přesto postupem času díky více hráčům na střídání srovnáme, začneme se dostávat do šancí, ale branky padají až v druhé půli.
Hlavou krásně zavěsí Krejzič po rohu Marti Moučka, ale hubenouou výhru neudržíme. Opět nás trestá Chvojka. Šance na výhru byly ještě na obou stranách, u nás čaruje Míša Cudlín a na druhé straně má smůlu Béša, když měl na noze několik gólů. Tak snad si to schovává na příští sobotu do Třebechovic ;-)

Za dnešek PALEC NAHORU. Všem děkuji. A připomínám - základ je v práci na tréninku. Těším se na uterý a čtvrtek - začátek tradičně v 17:00.