Žáci mladší: Halový okresní přebor v Třebši - vítězství !

Sportovní hala Třebeš
SESTAVA: Vojtěch Kollátor - Tomáš Lamla,David Ličman, Láďa Kundrt,Vojta Kunc, Petr Panenka, Michal Šmied, Dominik Bednář,Adam Kadlec,Aleš Roubal, Filip Dědek

SKUPINA B:
FK Černilov-Skřivany 5:1
Po deseti sekundách dal po Lamlově příhře první gól Roubal, po 25-ti protlačil míč za brankovou čáru Šmied a přesně minutu po zahájení zápasu se po Lamlově přiťuknutí trefil z dálky Ličman. Na raketový vstup sice Skřivany odpověděly brankou, ale pak se opět prosadil Roubal a závěrečnou trefu přidal Šmied.
FK Černilov-Třebeš komb. 6:1
Hráčský mix domácích byl podporován publikem, ale nepomohlo to. Na pravé straně utekl Šmied a Roubal i svou následnou brankou na 2:0 odstartoval další brankovou úrodu. Po Ličmanových přihrávkách 2x skóroval Kundrt. Filip Dědek protlačil míč i s brankářem za brankovou čáru. Domácí sice snížili, ale poslední slovo měl Šmied po brejku.
FK Černilov-Dohalice 3:0
Přestože v nasazení kluci trošku polevili, stačilo to na výhru o kterou se střelecky podělili Roubal, Ličman a Kadlec. Za zmínku a pochvalu stojí "držák" v bráně Vojta Kollátor.
FK Černilov-AFK Probluz B 2:1
I když už bylo o postupu z prvního místa rozhodnuto, přesto se kluci poprali i o toto vítězství. Ličman z přímáku poslal Černilov do vedení, Probluz se v zápase sice dokázala prosadit, ale v poslední minutě po Roubalově příhře zařídil Šmied branku na 2:1.Do vyřazovacích bojů tak kluci postoupili společně právě s Probluzí a ze skupiny A do nich šla domácí Třebeš B a FC HK žákyně.
SEMIFINÁLE:
FK Černilov-FC HK žákyně 3:0
Soupeřky budily svými výsledky respekt, ale po minutovém tlaku žákyň se utrhl Roubal a "angličanem" poslal Černilov do důležitého vedení, které střelou k tyči potvrdil Kundrt. Roubal pak v závěru výhru ještě kosmeticky upravil. Opět se v bráně zaskvěl Kollátor. Do finále postoupil na penalty tým Třebše B. Žákyně nakonec skončili čtvrté.

Finále:
FK Černilov-Třebeš B 2:1
Sice mladší, ale techniky dobře vybavení hráči domácích měli podporu v hledišti. Ve druhé minutě jim to ale nepomohlo, protože se po Roubalově akci do opuštěné brány trefil Šmied. Jenže do minuty byl stav srovnán. Vyrovnaná hra bez větších tutovek vyvrcholila asi po deseti minutách hry, kdy obranný zákrok poslal do šance Roubala a ten se v takovýchto okamžicích málokdy mýlí. Výhru už kluci udrželi a zaslouženě získali zlaté medaile.