Žáci mladší: Halový turnaj v Červeném Kostelci, nakonec druhý flek

15.01.2017 - 00:00
15.01.2017 - 15:00

KDY: neděle 15.1.2017
KDE: Sportovní hala v Červeném Kostelci (Palackého č. p. 1234), je hned u fotbalového stadionu
SRAZ: 8:00 hod. na místě
Soupeři:
TJ Červený Kostelec, TJ Červený Kostelec 2006, Úpice-Rtyně, FK Náchod 2004, FK Náchod 2005, TJ Slovan Broumov, Włókniarz Kudowa-Zdrój
Nominace:
2004y a jako žolík malej Luki

Luxusní hala, kvalitní soupeři, co víc si na neděli přát ?
V přílohách jsou rozpisy. První zápas hrajeme v 8:45 hned s náchodským Áčkem.
Jedu, počítám, že beru Míšu Hovorku.

A jak to dopadlo ?

Nad očekávání dobře. Krásná hala, kvalitní soupeři a hlavně náš výkon byl super. Snad jen, že se hrálo na házenkářské branky, bylo trochu netradiční.

Černilov - Náchod 2004 3:0
(Krejza 2x, Veselovský)
Ligového týmu jsme se nijak nezalekli. Hned od začátku jsme tlačili na balon, napadali a nedali soupeři metr volného prostoru. Hráli jsme s velkou chutí, kvalitou a zaslouženě jsme i některé šance proměnili.

Černilov - Broumov 1:1
(Krejza)
Broumov se mi líbil herně na turnaji asi nejvíc. Draví, tvrdí, dynamičtí, silní na balonu. Sehráli jsme kvalitní zápas. Brzo jsme vedli, ale také příliš brzo inkasovali takovým nešťastným vlastnencem. A protože další naše šance zůstaly nevyužity, jako třeba úplně sami před brankářem, tak jsme plichtili. Ale plichta nejspíš zasloužená, některé akce soupeře byly hodně nebezpečné a hlavně výjezdy beků nám dělaly potíže.

Černilov - Kudowa Zdroj 1:2
(Krejza)
Prohra s vítězem celého turnaje. Prochrápali jsme první 3 minuty a to se nám vymstilo. Soupeř v podstatě nehrál moc fotbal, ale nakopával balony se na Kamila. Kamil byl mimořádně fyzicky a střelecky disponovaný hráč. Dal nám dva rychlé góly a vypadalo to, že je po zápase. Ale dalších 9 minut jsme se neuvěřitelně zvedli a soupeře zmáčkli. Vstřeli jsme ale navíc jen dvě tyčky a neproměnili další 4 jasné tutovky.
Asi mně nejvíc mrzí akce, kdy malej Luki vymotá pár hráčů a jde sám na bránu s tím může ještě strčit balon vedle sebe tuším volnému Martinovi, takže šance na gól více než velká, ale zezadu ho spálí polský bek přes párky bez šance hrát balon, ale protože to nebylo ve vápně, tak je to jen trestňák, na který se už všichni vrátili a gól nepadl. Jak to říct slušně - "škoda, velká".

Černilov - Červený Kostelec 2006 1:0
(Krejza)
Hodně nepříjemný, místy víc než zdravě agresivní soupeř. Žádná lehká práce. Gól přišel až ke konci, kdy Krejzič dobře napadal rozehru.

Černilov - Náchod 2005 2:0
(Bešík, Krejza)
Další velice dobrý a technický soupeř. Tentokrát skŕujeme brzy a zápas máme pod kontrolou.

Černilov - Červený Kostelec 2004 3:1
(Krejza 2x, Mouček)
K zápasu přistoupíme z kraje laxně a necháme si dát branku. Chybí nám dynamika a dravost.
Pro prvním prostřídání a domluvě se vše srovná, zabojujeme a zápas ovládneme.

Černilov - Úpice/Rtyně 2:1
(Krejza, Mouček)
Po slabším začátku ovládneme hru a z několika šancí něco proměníme.

Bohužel jsme na konci v tabulce se stenými body jako Kudowa Zdroj, ale jsme druzí na vzájemný zápas. Máme lepší skóre, víc vstřelených branek a lepší herní projev, ale je nám to málo platné.
Před turnajem bysme druhý flek brali všema deseti, teď nás maličko hlodá, že zlato bylo v našich silách. Neva, základ je předvedená hra a ta se dařila.

Pochvalu zaslouží úplně celý tým. Specielně bych vypíchl výkon Krejziče, který neúnavně dřel a Lukiho, kterého trenér Úpice označil jako malého Messiho, jak si tam vodil o dva roky starší protihráče.

Celkově:

1. Kudowa Zdroj