Žáci mladší: kvalitně obsazený turnaj pro ročník 2004 v Jaroměři, brambora po super výkonu

A jak to dopadlo ?

Na půldenním turnaji jsme narazili na 3 kvalitní krajské a 2 ligové týmy, takže dnešek byl opravdu "fičák". Vše v maximálním tempu a nasazení. Jak jsme byli po prázdninách rozčarováni z výkonů ve Stěžerách, tak dneska to byl balzám a ukázka, že fotbal umíme.

Černilov - Hostinné 1:0
(Bešík)
Tradičně ospalý začátek, srovnáváme se s halou. Ale hrajeme zodpovědně, soupeře nepustíme do šance a jednu naši proměníme. Poctivý výkon.

Černilov - Jaroměř 2:1
(Mouček, Voslař)
S Jaroměří se potkáváme často a zápasy jsou tak trochu derby. Povedla se nám odveta za minule. Na největší hrozbu Lukáše Kvapila jsme nasadili Honzíka a povedlo se. Téměř bezchybný výkon "vzadu" a kvalitní mezihra, máme převahu a 2 fíky dáme. Minutku před koncem si dovolíme zaváhání a domácí snižují, ale cennou výhru pohlídáme.

Černilov - Nové Město 0:3
Zápas blbec. Rychle inkasujeme a nedostaneme se do hry. Třetí zápas s krátkou pauzou, jako by nám došly síly.

Černilov - RMSK Nový Bydžov A 2:2
(Mouček 2x)
Ligový soupeř do této doby všechny válcoval a rozdával dardy. Omakali jsme výborný zápas, kluci se hecli, Míša v kase chytil minimálně 5 loženek, byli jsme nebezpeční, dávali góly. Vedeme senzačně 2:0, ale soupeř stupňuje tlak a srovnává. V poslední minutě máme 2 nadějné závary, ale nemůžeme být zklamaní - remíza je pro nás výhra. Super zážitek.

Černilov - RMSK Nový Bydžov B 1:4
(Mouček)
Výhra nás posouvá na druhý flek. Čtvrté místo máme jisté. Do zápasu vstoupíme ale nervózně a 2x se individuálně prosadí třebešský bomber Holík, když projde přes 3 lidi a zavěsí. Jsme opaření. Ale od půlky zápasu přehodíme na vyšší rychlost, obránci konečně předskakují hráče, chodíme do přečíslení a máme šance, které teda neproměníme, ale pocit z dobrého výkonu zůstává.

Za dnešek všechny moc chválím a před kluky smekám, hráli bezvadně.
Třešničkou na dortu je vyhlášení Míši Cudlína nejlepším gólmanem turnaje (opravdu zaslouženě).