Žáci mladší: Mistrovská pečeť ve Stěžerách

Rozhodčí: Řehounek
Diváků : 30
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč,Kunc (30.Panenka) - Kundrt, Šmied (20. Jan Žaba),Ličman, Daněk - Dědek (50.Roubal), Kadlec (40.Jakub Žaba), Roubal (20.Flégl)

Branky: 3x Ličman 2x Kundrt a Roubal 1x Daněk a Jakub Žaba

Na zápas jsem dorazil asi až v 40-té minutě a proto jen zprostředkovaně: První gól si zapsal Roubal a deset minut po něm Ličman. Ten přidal i branku na 3:0. Do konce poločasu upravil skóre Kundrt. Branku na 4:0 dal na začátku II.půle Daněk a po něm se radoval (snad to byl Jakub) Žaba. Následně se pod břevno z hranice vápna trefil Ličman. Kundrt zaskočil brankáře dalekonosnou střelou, která před ním skočila. Přímák Lamly k tyči gólman vytáhl. Roubal skóre uzavřel. Šance si zapsal Flégl, Žaba, ale zahuštěná obrana domácích už větší příděl nechtěla připustit a zvýšila obětavost. Domácí se taky dostávali do šancí, ale Kollátor nechtěl dopustit pokažení svého čistého konta, vydatně mu v tom pomáhala obrana v čele s Hlaváčem. Ani se nemuselo čekat na výsledek (prohru) Lhoty p.L. Se závěrečným hvizdem sudího bylo jasné, že skončilo čekání kluků narozených v letech 97-98, ke kterým se letos přidali i 99. Pro pamětníky: Jako mladší elévové v ročníku 04/05 skončili čtvrtí. Už jako starší elévové se rozkoukali v soutěži a pod vedením Radka Imlaufa v letech 05/06 obsadili druhé místo za suveréními Malšovicemi. Přešli do kategorie mladších žáků a s trenéry Ličmanem a Roubalem stoupali pomalu vzhůru. Vloni se ještě museli sklonit před silným FC HK (kluci druzí v soutěži a poraženi ve finále poháru). Prvenství se jim do té doby podařilo získat dvakrát v hale - při okresních halových přeborech. A letos to tedy na trávě konečně vyšlo a to je před kluky ještě Třebechovické finále dalšího ročníku poháru. Gratuluju a ať vyjde DOUBLE !

Gratulace!!

Obří gratulace!!! Jen tak dál, jdeme na ten DOUBLE!!

Už se těším, až tak za 6 let bude hrát naše "áčko" v kádru budou Maléř (dvojka Kollátor) - Schwarzer, Hlína Kamil, Hlaváč, Šmied, Kunc, Panenka - Ličman, Hrubý Vojta, Hušek, Daněk, Hrubý Honza, Volter, Dědek a v útoku Petrásek, Roubal, Kundrt, Flégl, Honza Filip a první zápasy v mužstvu dospělých za sebou budou mít i oba Žabáci!! to bude paráda!!! A to věřím, že se ještě najdou i další..A v reprezentaci bude Natálka Žídková!!!

A  kde jsou ostatní

A  kde jsou ostatní hráči?? Urban,Hrabik,Michal Hlina,Tarantik?:O a dorostenci jako Šrámek, Pavlík,Štěnička,Zelenka,Čapek,Miklošin,Šlor ??

Nadsázka

Neber to tak osobně, třeba ve vyšších soutěžích..:-) Byla to jen nadsázka k tomu, že se zde pracuje velmi dobře s mládeží, je zde perspektiva, ber to i jako určité poděkování klukům a jejich trenérům..a to se ještě třeba vrátí Motyčka. Lukáš Slezák:-)