Žáci - mladší A: Mistrovský turnaj doma, 2 zápasy = 4 body

KDY: neděle 30.9.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
SOUPEŘI: Olympia HK, Týniště
SRAZ: v 8 hodin v kabinách.

Nominováni  jsou: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Vojtěch Svatoň, Natálka Žídková, Vojtěch Šmied, Petr Koubalík, Hynek Horák, Lukáš Mikunda, Jakub Hovorka, Václav Mach, Štěpán Jukl a Martin Flégl.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Olympia HK 2:2 (1:0)
(3. Mikunda, 24. Flégl)
Bohužel byl na střídání jediný hráč, takže zápas stál hodně sil. Dokud jsme mohli, tak jsme byli silnější na balonu, dobře jsme kombinovali a dostávali se do šancí. Postupem času nás hosté zatlačili, protože měli 2 celé sedmičky a nám síly docházely rychleji. Navíc se ozývaly nedoléčené bolístky.
Remízu bysme před zápasem brali. Teď nás mrzí. Soupeř byl dnes hratelný, ale když neproměníme 5x situaci sám na gólmana (Vašek dokonce gólmana krásně obejde a dává do prázdné), tak nemůžeme vyhrát.

Černilov - Týniště 2:1 (2:0)
(1. Horák Hýňa, 20. Flégl)
Do druhého zápasu už nás posílil Péťa Koubalík, takže na střídání byli 2 hráči. Přesto bylo vidět, že první zápas nám sebral příliš sil. Hlavně v první půli jsme hráli pěkně, místy moc profesorsky, ale měli jsme dobré šance. Druhou půli jsme už spíš ubojovali. Škoda tyče co nastřelil Vojta Šmied, Rooňasova přestřelení prázdné kasy a Lukášovývh krásných náběhů zleva, které ale brankou neskončily.