Žáci - mladší A: Mistrovský turnaj v Častolovicích

Na hřišti AFK Častolovice
SOUPEŘI: Kostelec/Častolovice, Vamberk/Doudleby, Olympia HK

SRAZ: v 7:30 u kabin - odjezd v 7:40, na místě nejpozději v 8:15

NOMINACE: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Natálka Žídková, Vojtěch Šmied, Kuba Hovorka, Petr Koubalík, Hynek Horák, Lukáš Mikunda, Kuba Chudý, Václav Mach, Vojta Svatoň, Štěpán Jukl a Petr Halberštát.

A jak to probíhalo?

Černilov - Kostelec/Častolovice  4:2 (Petr Halberštát, Jakub Chudý, Lukáš Mikunda a Hynek Horák)
Začátek jsme příliš nezachytil a do stavu 2:2 stále dotahovali. Pak se opět projevila vniřní víra mužstva ve vítězství, zvýšili jsme důraz azápas nakonec zasloužene vyhráli. Pochvala pro všechny.

Černilov - Vamberk/Doudleby 0:1
Absence našeho šutéra Martina Flégla se již v tomto zápase projevila naplno...

Černilov - Olympia HK 0:3
Dnes určitě nejlépe hrající soupeř, který nás přehrál absolutně ve všech směrech - rychlejší, techničtější, bojovnější....Naše borce jsme místy ani nepoznávali. Jediný, kdo v tomto zápase zaslouží pochvalu je Vojta Svatoň. Je nám jasné, že každý zápas se nevydaří, ale je potřeba se ponaučit z vlastních chyb.