Žáci - mladší A: Mistrovský turnaj v Týništi

SOUPEŘI: Týniště, Kostelec/Častolovice, Slavia HK
SRAZ: 8:00 u kabin, nejpozději v 8:30 na místě

NOMINACE: Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Kuba Chudý, Vašek Mach, Lukáš Mikunda, Petr Halberštát, Petr Koubalík, Naty Žídková, Martin Hynek a Michal Dolejší, Marek Čuda.

Černilov-Kostelec/Častolovice  2:3 ( Mikunda, Svatoň )

Totálně jsme zaspali první poločas z třech brejků jsme dostali tři góly a zdálo se, že je po zápase. Do druhého poločasu jsme se zlepšili a utkání zdramatizovali, ale vyrovnat už se nám nepodařilo. Škoda v tomto utkání určitě bodovat šlo.

Černilov-Tyniště  1:4 ( Mikunda )

Parádní nástup dostáváme se do vedení dobře bráníme a co neubráníme pochytá Vojta. Druhý poločas nám nevyšel soupeř dal gól a pak se rozjel a my nevěděli kam dřív skočit a nakonec až příliš krutá prohra 1:4.

Černilov-Slavia HK 0:3

V pochodovém tempu nás soupeř s prstem v nose porazil. Jednoznačně náš nejslabší výkon na turnaji.

Opět se ukázaly naše stále se opakující chyby nejsme schopni si pomoci mluvením a díky tomu jsme na turnaji vsítili dva vlastní góly. Soupeř nás většinou vklidu předběhne a o důrazu a hře do těla už ani nemluvím. Vypadá to, že pokud nebudeme na každém turnaj v kompletní sestavě bodovat budeme velice těžko.