Žáci - mladší A: Mistrovský turnaj ve Vamberku, jen 3 body

Na hřišti Baníku Vamberk
SOUPEŘI: Vamberk/Doudleby, Rychnov

SRAZ: 8:15 u kabin - odjezd 8:30, na místě nejpozději v 9:15

NOMINACE: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Natálka Žídková, Vojtěch Šmied, Hubert Horák, Petr Koubalík, Hynek Horák, Lukáš Mikunda, Kuba Chudý, Václav Mach, Kuba Hovorka, Štěpán Jukl a Martin Flégl.

A jak to dopadlo ?

Dneska nemohl špílmachr Sváťa, když se k tomu přidají další absence posil, jsme rádi, že jsme turnaj odehráli, jak jsme odehráli.

Černilov - Rychnov 7:2
(3x Martin Flégl, Hýňa Horák, Tom Kadaník, Péťa Koubalík, Kuba Chudý)
Ačkoliv soupeř hrál pěkný fotbal, dařilo se nám. Soupeř své šance neproměňoval, respektive v brance byl špičkový Mára, kdežto my jsme byli skoro stoprocentní. Od začátku jsme drželi komfortní náskok, takže vcelku pohodový zápas. I když Hýňa v záloze pokulhával, tak to stačilo a herně jsme měli navrch.

Černilov - Vamberk 1:2
(Kadaník)
Bohužel v minulém zápase odstoupil pro zranění Marťa Flégl a hlavně proto jsme se v útoku nepotkávali s koncovkou - chyběl výběr místa, bojovnost. Postupně dostali nakopáno ještě Péťa Koubalík (dnes s Náťou nejlepší na place) a Tom, takže museli střídat a víc se bojovalo než hrálo. Vedli jsme, neproměnili šance a pak dostanem gól po rohu, když víme které dva hráče je třeba pohlídat a na druhý gól dokonce nádherně soupeři nahrajeme. Prostě všechno špatně.