Žáci - mladší: Mistrovský zápas na Novém HK, prohra 4:2

ZÁPAS: FC Nový HK - FK Černilov 4:2 (1:2)
SRAZ: 9:00 u kabin, na místě nejpozději v 9:30
Nominace: všichni + z elévů Náťa, Rooňas, Bertík, Vojta Šmied a Tom Kadaník kdyby chtěl

Branky: Žaba Jan, Flégl

Od Slávka:
Dneska jsme byli svědky jednoho z našich slabších výkonů. Důležitost zápasu hráčům jako by svázala nohy a dnes jsme je nepoznávali. A opět se potvrdilo, že neumíme hrát do plných. V prvním poločase jsme sice hráli jen na půlce soupeře, ale naše šance hanebně neproměňujeme, soupeř nás potrestá z brejku. Zase tlačíme, kopeme přehršel rohů, nejsme schopní trefit bránu nebo nastřelíme domácího gólmana, tak do brány padnou jen 2 dobře vykombinované akce.
V poločase vedeme jen o gól.
V druhé půli začneme tlakem, po třetí spálené tutovce si říkáme, že by nás to mohlo mrzet. A taky, že jo. Jedna hrubice na levé straně a je to 2:2. Znervózníme, kdežto domácí přidají na bojovnosti. Třetí gól připravíme domácím opět sami (dotyčný ví, že ). Je pár minut do konce, hrajeme vabank - vše dopředu. Ale korunu našemu zmaru dodá Míra který sám před bránou dostane hezky nabito, ale přestřeluje. V poslední minutě ještě dostáváváme jeden na cestou, když si Štěpán nechá dát hodně laciné jesličky.

Prohra zamrzí, ale to je fotbal. Spíš ta naše hra ... Hrajeme profesorsky, chceme dávat gól až do prázdné, přitom si přihráváme na obsazené hráče. V obraně nedostupujeme. Nekomunikujeme spolu (nadávání spoluhráčům nepočítám). Když se daří a vedeme, tak všichni hrají s chutí, ale když se nedaří, tak hledáme bolístky.
A asi je i vidět kolik jsme toho na jaře natrénovali.

Příští sezónu musíme víc trénovat a odehrát víc zápasů, nacvičit a zautomatizovat důležité návyky, víc si pomáhat. Proto přihlásíme 2 soutěže - okres i kraj, ať toho odehrajem co nejvíc.