Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Předměřic, doma, výhra 8:2

01.10.2011 - 11:30

KDY: sobota 1.10.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Předměřice 8:2 (4:1)

SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, tentokráte bez elévů (ti se pošetří na následující zápas)
Omluveni: Marťa Flégl, Romča, marodí Hynďa a Vašek

Na střídání nás nebude mnoho. Doufáme v douzdravení některých marodů.

Branky: Horák 2x, Žaba Jan 2x, Žaba Jakub, Rejnek, Čuda, Beneš

A jak to dopadlo ?

Tradičně nás nebylo mnoho, ale byli jsme na tom podobně jako hosté, kteří měli dokonce jen jednoho na střídání (my 2). Kluci a holka začali zápas zodpovědně a dokud Jéňa s Hýnou běhali, tak se hrálo jen na jednu bránu. Vcelku rychle jsme se dostali do bezpečného vedení a zbytek zápasu si domácí výsledek pohlídali, soupeř byl směrem dopředu neškodný, takže skóre narůstalo v náš prospěch i když jsme opět hráli bez klasických útočných tykadel (Flek, Rooney, Vašek).
První mistrovský a moc pěkný gól v dresu žáků dal Mára Čuda, když zkušeně z voleje zužitkoval příhru od Kuby Žaby. Směrem dozadu to bylo zase trochu laxní a několikrát špatně rozebrané - kluci hřeší na velký náskok, kvalitu soupeře a jistou Náťu.  V pondělí to bude jiné kafe, v Třebši se dá čekat vcelku těžká písemka.
Takže odpočinout a v pondělí !!!

jsou ZDE