Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Třebeš dívky, doma, výhra 9:1

ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Třebeš dívky 9:1 (2:1)
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni
Omluveni: Hovorka, Flégl, Mach, Rejnek

Prosím o účast i Rooneyho a Náťu, i když hrají následující zápas za starší elévy. Budeme je vytěžovat minimalně a jen v prvním poločase. Jsou spíše rezerva, protože nevíme v kolika lidech se sejdem. Zdravotní komplikace hlásil Míra, Mára nevědě jistě, jestli bude.
Ideální scénář je, že Rooney dá během pěti minut 3 fíky a může se jít chystat na zápas elévů .

A jak to dopadlo ?

Branky: Horák 4x, Žaba Jan 2x, Žaba Jakub 1x, Věcek, Beneš

Minule jsme měli 14 lidi na hru, dnes jsme měli jednoho a půl (děkujeme starším elévům za zapůjčení Rooney-ho). Nescházelo mnoho a museli do pole trenéři. Zápas nebyl tak jednoznačný, jak vypadá výsledek. Holky s Třebše byly kvalitní, tvrdé, důrazné a rychlé - všechno se točilo kolem kapitánky Kubečkové, která tvořila hru.
V první půlce byla z naší strana hra neurovnaná, přihrávku nebylo moc vidět, takže se víc bojovalo, než se hrál fotbal. Neměli jsme útočníky, do útoku naskakovali povahou spíše obránci a proto směrem dopředu nám vázl přechod, napadání, nebyl výběr místa. I tak jsme měli hromadu dobrých střel - Hýňa měl gól na noze asi 5x, Adam 4x, ale branky padaly jen z rohových kopů. Na 1:0 se krásně po Kolerovsku položil do hlavy Roman, na 2:0 z dorážky Jéňa a na 2:1 také ze závaru po rohu snižovala Kubečková.
V druhé půlce se konečně probral Hýňa - během prvních dvou minut dal dvě rychlé branky a bylo po zápase. Pak už se dohrávalo v klidu. Hoši a dívka pochopili, že občasná přihrávka není na škodu a že když se na bránu vystřelí, tak je velká šance vstřelit gól. Větší vzrušení bylo v okamžiku, když Štěpán v brance fauloval v jasné gólovce agilní Kubečkovou a může děkovat všem svatým a rozhodčímu Huškovi, že nebyl vyloučen.