Žáci - mladší: Mistrovský zápas v Dohalicích, výhra 3:2

23.10.2011 - 12:30

KDY: neděle 23.10.2011
Na hřišti v Dohalicích
ZÁPAS: Sokol Dohalice - FK Černilov 2:3 (2:1)
SRAZ: v 9:45 u kabin nebo nejpozději v 10:30 na místě
Nominace: všichni + z elévů Žídková, Jukl, Kadaník, Šmied

Domácí patří mezi nejsilnější týmy naší skupiny. Měl by se hrát kvalitní fotbal.

Branky: Žaba Jan, Jukl, Flégl

Domací prokázali kvalitu, hodně nás pozlobili, když byli hodně silní v defenzivě a chodili do brejků. První půlka byla z naší strany vlažná, navíc naše dvě chyby znamenaly dvě šance pro domácí a 100% využití.
V druhé půlce to bylo herně lepší, ale málem jsme dojeli na neproměňování tutovek (nedáváme sami před brankářem, netrefíme bránu z pár metrů, ale to se holt stává i v repre). Asi nejlepší na place byla Náťa, která nevypustila jediný souboj, dařila se jí i konstruktivní rozehra a hra hlavou (!!!).
Co mne trochu mrzí je nasazení, když jsem na place tak se musím rvát o každý balon a to dnes nebylo ono. Když moji kamarádi jezdí po zadku na pokraji vyčerpání, tak nesmím zůstat pozadu, přátelé.