Žáci - mladší: Mistrovský zápas v Malšově Lhotě, výhra 15:2

24.09.2011 - 14:30
24.09.2011 - 16:00

KDY: sobota 24.9.2011
Na hřišti v Malšově Lhotě (neplést s Malšovicemi)
ZÁPAS: TJ Sokol Malšova Lhota - FK Černilov 2:15 (2:10)
SRAZ: 13:15 u kabin nebo v 13:45 na místě
Nominace: všichni (z elévů Kadaník, Jukl, Šmied - naberem ho v 13:00 doma, raději i Vojta Hovorka)
Omluveni: Žídková, Mach, Rejnek, Gernat, Věcek

A jak to dopadlo ?

Zase bylo hodně omluvenek a neomluvenek, takže byla potřeba výpomoc elévů, bez kterých bysme neměli ani 8 hráčů do hry (!!!). Zápas byl zajímavý jen z kraje, pak už klukům nedal nic. Ono je to těžké se namotivovat ke hře, když už vedete o parník, takže kluci vymýšleli nesmysly, místo aby nasázeli neškodným domácím 3x tolik branek, než dali.
Zkrátka na fotbal se moc koukat nedalo. Říkam si, lepší prohrát, ale po boji a odmakaném zápase než v chůzi někomu nasázet hodně gólů.
Asi budem muset domluvit nějaké přáteláky se soupeři, které kluky donutí hrát.

Branky: Flégl 5x, Šmied 2x, Horák 2x, Žaba Jakub 2x, Žaba Jan, Hovorka Jakub, Kadaník, Jukl

A ještě k zápasu

Zcela souhlasím se Slávou - opravdu se špatně motivuje k výkonu při slabém soupeři, špatně se dodržuje taktika.. Domluvíme zápasy se silnějšími. Mrzí mě velké množství omluvenek...

A abych jen nehaněl (nejde hanět kluky při výhře 15:2 a nebo je hanět za slabého soupeře), tak chci i pochválit. Za velmi dobrý výkon a produktivitu Vojtu Šmieda, za dobrý výkon Vojtu Hovorku a pogratulovat ke gólu jeho bráchovi Kubovi!!!