Žáci - mladší: Mistrovský zápas v Malšově Lhotě, výhra 5:1

ZÁPASY: TJ Sokol Malšova Lhota - FK Černilov 1:5

Branky: 2x - Horák, 2x - Dědek, Jan Žaba

Sestava: Gernat-Jakub Žaba-Žídková-Rejnek-Horák-Jan Žaba-Beneš-Dědek

Střídali: Flégl, Šmied

Hodnocení utkání

Jak jsme avízovali k zápasu jsme odjeli bez opor Kundrta, Lamly a Kadlece. Zbytek týmu se tedy musel snažit tyto borce nahradit. Povedlo se nám to celkem obstojně! Domácí hrají na užším hřišti a čekají zalezlí před vlastní brankou co soupeř předvede. My jsme v prvním poločase nehráli pěkný fotbal, ale podařilo se nám vsítit 3 branky 2x Horákem a Dědkem. O poločase jsme si řekli co zlepšit aby se na naší hru dalo koukat a druhý poločas byl o 100% lepší ovšem zahazovali jsme šance, takže se ujali jen střely a to od Dědka a Jana Žaby.

Až na první zápas proti Smiřicím se nám podzimní část sezóny povedla! Podařilo se nám postoupit do jarní skupiny, kde budeme hrát o 1. až 10. místo v okrese, z 1. místa. Tabulku a naše střelce najdete v sekci: Statistiky.

Přes zimu máme na čem pracovat! Tak pozorně sledujte web, kde se vždy nové info včas dovíte. + všechny informace si ujasníme v pondělí na tréninku, který je od 16:00 pod světly. Trenéři