Žáci - mladší: Mistrovský zápas v Třebši, výhra 3:2

03.10.2011 - 18:00

KDY: pondělí 3.10.2011
Na hřišti v Třebši
ZÁPAS: Sokol Třebeš B - FK Černilov 2:3 (1:1)
SRAZ: 15:00 u kabin nebo v 15:30 na místě
Nominace: všichni + elévci Kadaník, Jukl, Žídková

A jak to dopadlo ?

Branky: Flégl 2x, Horák

Dneska to byl zápas kde si všichni museli opravdu hrábnout. Přesně takové potřebujeme hrát. Soupeř na nás vytasil 2 kompletní sedmičky, včetně svých největších krajských hvězd, takže se hrál opravdu fotbal. V první půlce jsme měli o něco víc ze hry, měli jsme víc šancí ale když netrefíme bránu, tak se nesmíme divit. Jéňa po krásných průnicích pálil vysoko nad, gólové byly šance Hynďi, Adama, Flek se několikrát dobře uvolnil ale do sítě se trefil jen jednou. Domácí srovnali gólem do prázdné po totáním vyšachování našich obránců, když se záloha "zapomněla".
V druhém poločase už to bylo hodně přes závit. Domácí měli víc sil, tlačili, ale naše defenzíva dirgovaná výbornou Náťou fungovala na jedničku. Měli jsme dobrý přechod do útoku, takže šancí taky bylo dost. Konečně jsme i skórovali - Hynďa mazácky propálil gólmana po skvěle sehraném rohovém signálu a pak Flek procedil míč do sítě po závaru, když ani ruce domácího stopera míč nevytlačily mimo. Pak už jsme se soustředili na defenzívu, protože domácí přitlačili a dohrávali s těmi nejsilnějšími hráči. Snížení padlo z trestňáku, který proti našim nařídil rozhodčí za sprosté mluvení !!! Na to si musíme dávat pozor, přátelé tohle by nešlo ... Další gól už jsme neviděli, takže naši vybojovali hodně cennou výhru a potvrdili, že by se neztratili ani ve vyšší soutěži. Po zápase nedošlo ani na děkovačku, protože toho měli všichni dost.

Zítřejší trénink je zrušen, věříme, že kluky budou ještě hodně bolet nožky.

Upracované, ale zasloužené vítězství 3:2

Pochvalu si zaslouží za extrémní bojovnost Martin F., Honza Ž. a Natálka Ž.
Neodpustím si ale dvě negativní poznámky :
1)  Nelíbí se mi, proč při vzájemné komunikaci (na hřišti i mimo něj) se kluci oslovují příjmením.... Nebudu zde jmenovat (kluci vědí koho se to týká).
2) Vzájemné nadávky pokud někdo něco zkazí.  Každý občas něco zkazí
( i Messi, Ronaldo.....).Bylo mi z toho opravdu smutno.

Asi jsem příliš "staromódní", ale v takovém mužstvu bych hrát nechtěl.