Žáci mladší: Osmý podzimní turnaj v Hoříněvsi, 4 body

Hoříněves/Smiřice, Olympia/Malšovice, Třebeš
Nominace: všichni
Omluvenky: Luka Veselovský, Karlos, Milhaus

Tentokrát beru auto, není problém někoho naložit. Ve stejném složení jsme turnaj v Hoříněvsi už hráli a není to nic na co bych vzpomínal v dobrém ;-)

A jak to dopadlo?

Střídavě oblačno. Na těžkém povrchu jsme dnes sice uhráli slušné výledky, ale výkony nebyly ideální.

Dnešní sestava: Vrabec - Voslař, Hovorka, Havelka - Svatoň, Bešík, Petrikovič - Krejza - Brož, Jelínek, Zídka, Cejzlar.

Černilov – Třebeš   3 : 4 (2 : 2)
(Svatoň, Voslař, Bešík)

Po minulém výbuchu výrazné zlepšení, ale po dnešku nás tento výsledek mrzí. Prvních 5 minut to byl kolotoč, soupeř na nás vlétl, absolutně jsme nestíhali a gól v naší síti byl jen otázkou času. Ale paradoxně jdeme do vedení po pěkném rohu. To nás nakopne, hra se vcelku srovná a hraje se nahoru dolu. 3x vedeme, ještě pár minut do konce bereme 3 body, ale vedení neudržíme. Slabší chvilky si na mokrém a nerovném terénu vybrali oba gólmani, takže padalo nadstandardní množství branek. Své nájezdy na kasu nepromění Krejzič a jsme chvíli do konce potrestáni, když rozhodčí přehlédne karate zákrok na Papričkovu hlavu a následná akce skončí v naší síti.

Škoda, alespon bod byl hodně blízko. Na druhou stranu Třebeš dostala do dneška 3 branky v 18ti zápasech a v tomto zápase jsme toto číslo zdvojnásobili. Není se za co stydět.

Černilov – Olympia/Malšovice   2 : 0 (1 : 0)
(Petrikovič, Svatoň)

Soupeř se hodně zlepšil, měl na place hodně silných a velkých borců a tak se hrál kvalitní fotbal. Šance byly na obou stranách, ale ty naše byly loženější a i výkon byl výborný. Dobrá práce.

Černilov – Hoříněves/Smiřice  1 : 1 (0 : 1)
(Bešík)

Z naší strany děsivý výkon. První půlku totálně proflákame a odevzdáme, samá srandička, fotbal nula. Hrajeme proti kamarárům a nejsme vůbec soustředění, bojovnost chybí a tak oslabeným domácím stačí kvalitní osa 3 hráčů Bačina - Mouček - Oláh a k tomu náš "profesorský" výkon bez pohybu.
Druhá půle už je lepší, ale ke kvalitě má ještě dost daleko. Béša nevydrží, proběhne přes půl hřiště až ke gólmanovi a tentokrát balon uklidí přesně k tyči. Máme šance, závary před kasou, Jelda nastřelí tyč. Na druhé je nebezpečná vetšina nákopů dopředu na Luciána, domácí přestřelí prázdnou kasu, takže plichta je zasloužená.
Ale nejdou nám základní věci, panikaříme v obraně, nemluvíme, chybí náběh, timing. A je vidět kdo chodí a nechodí pravidelně trénovat.

Oproti Jičínu lepší, oproti tomu co umíme a občas i předvedeme na zápase to je ještě daleko. Dopříšte se snad douzdraví zbytek týmu, nebudeme mít moc lidí na prázdninách a na Nováči se předvedem.