Žáci - mladší: Pohárový zápas předkolo, doma

23.04.2013 - 19:00

KDY: úterý 23.4.2013
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: Černilov - Třebeš dívky 6:1 (3x Vojta Svatoň, Kuba Chudý, Bertík Horák a Tom Tkačík)
SRAZ: 16:00 v kabinách

A jak to probíhalo?
Dnešek se mi nechce ani hodnotit. Výsledek zdaleka neodpovídá naší předvedené hře. Snad nejslabší náš výkon. Chaos, zmatek, nedůraz, bojíme se míče, obracíme se zády k míči, skoro všichni na jedné hromadě........Obrana není schopna pořádně kopnout do balónu, přihrát, atd...Ani se mi nechce domýšlet, co by se stalo, kdyby nenastoupil Vojta Svatoň. Potěšující je, že se gólově prosadili sváteční střelci Tomáš Tkačík a Hubert Horák - JEN TAK DÁLE!

NOMINACE: Marek Čuda, Tomáš Kadaník, Vojtěch Svatoň, Vojtěch Šmied, Kuba Chudý, Matěj Obzina, Bert Horák, Martin Hynek, Jirka Niedoba, Jakub Hovorka, Tom Tkačík, Vašek Mach, Michal Dolejší

POKUD NĚKDO NEMŮŽE, PROSÍME O RYCHLOU OMLUVU !!! DÍKY