Žáci mladší: Poslední podzimní turnaj v Třebši, bez bodou

Třebeš, Nový HK
Nominace: všichni
Omluvenky: Lukino, Bobča, Domino

Poslední turnaj si opravdu užijem, čekají nás velice kvalitní soupeři. Jestli chceme udržet druhý flek v tabulce, musíme naplno bodovat ;-)
Hlavně si vemte termo prádlo, nebude žádné vedro ...

A jak to dopadlo ?

Bídně. Počasí sportování venku moc nenahrávalo - zima, déšť. K tomu kvalitní soupeři.

Černilov - Třebeš 0:2 (0:0)
S lídrem tabulky tradičně hrajeme defenzivní partii a spoléháme na brejky. Ne jinak to bylo i v posledním zápase. Odolávat tlaku se daří, rveme se, bojujeme. Krejzič má na noze branku, když dostane dobrý balon od Papričky a jde sám na gólmana, ale těsně míjí. Bohužel jsme potrestáni dvě minuty do konce, když tlačíme hodinky a věříme bodu. Z rohu Tobík balon chytí, ale spadne s ním na zem, mokrý balon mu vyklouzne a nejbližší noha nebyla ta naše. V posledních vteřinách ještě inkasujeme do otevřené obrany a hře na riziko.

Černilov - Nový HK 0:4 (0:2)
První zápas nás poznamenal, nejenže jsme mokří, zmrzlí a unavení, ale hlavně otrávení z výsledku předchozího zápasu. To se projeví v druhém zápase s odpočatým Nováčem. Hraje se nahoru a dolu. My si neodpustíme 2 fatální zaváhání v první půli a myslím, že Havča v obraně balon 2x neodehraje dobře a jsou z toho 2 branky. V druhé půli začneme velkým tlakem, zamáčneme soupeře do vápna, ale čaruje jejich gólman a nám vítr z plachet vezme třetí branka, kdy si jednoduchou střelu jinak jistý Tobík hodí pod víko. Zbytek zápasu zkoušíme zahýbat sestavou, točíme posty, ale k brance to nevede.

Škoda, před tímto turnajem jsme drželi druhý flek v tabulce a mohli se kvalifikovat do finálové skupiny. Dneškem jsme spadli na místo čtvrté, což zamrzí, ale vzhledem k marodce, která nás na podzim trápila to neberu jako neúspěch. Stále hrajeme jako jeden černilovský tým proti velkým spojeným klubům a úspěšně.
Říkám si ještě, jak by neděle dopadla, kdybysme začínali svěží s promáchaným Nováčem a pak šli na domácí. Ve vyrovnané skupině holt rozhodují drobnosti.