SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v kabinách u volejbalu

Formu s sebou
Kdo chce pomoct, tak v 7:45 stavíme hřiště.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Nový HK 0:4 (0:0)
Začínáme s respektem, ale pracujeme dobře z defenzivy. Postupem času zjistíme, že to dnes jde a zaměstnáváme ve vetší míře obranu soupeře. 2x má na noze góla Béša, ale sám tísněn před gólmanem nezakončí dobře. Výpady soupeře pohlídáme nebo nás podrží výborný Míša Cudlín.
Do druhé půle jdeme s tím, že dnes to konečně favoritovi ukážeme, protože v první půli jsme je k ničemu nepustili a naopak hodně jsme kousali směrem dopředu. Ale oplátka se nekonala - dostaneme příliš rychle na 0:1 tradičně Vojtou Brychtou, na kterého rychlostně nemáme nikoho, kdo by mu stačil. Po gólu - konec, hlavy dolů a odevzdaný výkon. Přesuny v sestavě nás nenakoply a dohráváme v útlumu.

Černilov - Třebechovice 2:1 (1:1)
(Strnad, Mouček)
Hodně vyrovnaný a upracovaný zápas. Tradičně prohráváme, tentokrát po dalekonosné střele. Ale je čas na obrat. A ten se povede po dvou dobře zahraných standardkách. Hrajeme zodpovědně vzadu a útočníky soupeře k ničemu nepustíme. Ale směrem dopředu to bylo zbrklé nebo nepřesné.

Černilov - Olympia HK 1:7 (0:4)
(Veselovský)
Rychlý gól hned z kraje nám vezme vítr z plachet (máme míč pod kontrolou na noze a darujeme ho soupeři ve vápně) a druhý znamená problém. Otevřeme hru s tím, že chceme dát kontaktní branku, ale koncovka je tragédie. Krejzič nepromění sám na gólmana, dá břevno po pěkném rohu, tyč olízne Jirkova umístěná střela, v jasné pozici se selže i Chuďas. Góly ale dávají jen hosté.
V druhé půli už těžko sbíráme motivaci a síly k obratu.

Na to, že jsme se sešli konečně po delší době téměř komplet (nebyl jen Jelda s Vondrisem) jsem z výkonu zklamán. Dobré kombinační pasáže střídáme s fatálními chybami a nepřesnostmi. Chybí nám víc pohybu a fotbalové myšlení, pak stačí několik větších kluků proti a máme problém.

Dneškem končí podzimní mistrovská část. Přesunem se do hal a na umělou trávu k zimní přípravě. Je na čem pracovat. Na jednu stranu nás na jaře čeká skupina s lehčími soupeři, ale stejně musíme na sobě hodně zapracovat. Pánové zkuste udělat něco na víc, jít si zaběhat, posilovat, vzít merunu a čutat si s klukama - nechávat vše jen na trénink je málo.

Začínáme už ve čtvrtek od 18:00 ve školní tělocvičně - sálovky nutné !