Žáci mladší: Přátelák s Malšovkou

26.03.2017 - 12:30
26.03.2017 - 14:00

Před začátkem mistrovské jarní sezóny jsme si střihli přáteláček v Malšově Lhotě. Domácí mají velmi kvalitní tým a dnes nás hodně potrápili. Nebyli jsme komplet, ale jakž-takž jsme se sešli, že jsme měli 3 na střídání. Sehráli jsme 3 "poločasy" na pěkně připraveném trávníků za ideálního počasí.

Černilov - Malšova Lhota 6:3
(Petrikovič 3x, Krejza 2x, Veselovský)
Dnes bylo vidět, že se zápasům na trávě zase teprve přizpůsobujeme. Zbytečně zahušťujeme malé prostory, šmrdláme to na pětníku, přihrávky jdou halově do nohy místo do běhu. Taky se ukázalo, kdo má jak natrénováno. Takže se žádná krása nekonala, ale zápas splnil účel. Chvílemi se kombinace povedla a pak jsme se dostávali do šancí. Trošku jsme hledali posty za marody, ale doufám, že příští sobotu budeme v Hoříněvsi v plné síle.