Žáci mladší: První turnaj - doma v Černilově, bez bodu

nejpozději 8:00 hod. u kabin
Soupeři:
Jičín, Třebechovice, Roudnice
Nominace: všichni, vyhlašuji stav nouze, půlka hráčů je ještě na prázdninách, takže nás bude tak tak

Vemte si dost pití, chrániče, kopačky, něco malého k zobnutí. Určitě si pořádně zahrajeme.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Jičín 1:6
(Voslař)
Soupeř byl fyzicky na mladší žáky neskutečně disponovaný. Takže kromě fotbalovosti byla průměrná výška o hlavu než naše, takže nebyla šance. Vytáhlý hroťák s číslem 11 a knírem, byl podle zápisu dokonce ročník 2004, holt dobře živený, byť si podle fotky není nijak podobný. Pro Honzíka byl nadlidský úkol ho ubránit.
Ke všemu se hned z kraje zraní špílmachr Krejzič (soupeř se mu projde po kotníku) a Míru Ringela tahá acholivka. Přesto jsme předvedli výborných 10 minut v druhé půli, kdy jsem si vypracovali šance a jednu proměnili.

Černilov - Třebechovice 1:6
(Chudý)
Zápas blbec. Mezihra vcelku vyrovnaná, ale vždycky "vymyslíme" nějakou pěknou příhru nebo nedůraz a posíláme soupeře lacině do šancí. Hlavně v obraně všechno špatně - řekmene si jak hráče rozebíráme a o 5 minut poději na hřišti 2 lidé letí na jednoho hráče s baloném. Pozitivem snad jen, že po zatejpování se rozehrál Krejzič.

Černilov - Roudnice 2:4
(Krejzič 2x)
Zápas lepší, mezihra vyrovnaná. Šancí máme hodně, ale dost nedáme. Hlavně nejsme schopni udržet špílmachra hostí Chvojku, ten byl rozdílovým hráčem.

Dnes se mi líbili - Míša v kase a v poli Krejzič, Chuďas a Maty Štandera. Což je málo. Ale je od čeho se odpíchnout.
Musíme poctivě trénovat a výsledek se dostaví. Nemůžeme čekat, že když několik hráčů nevidělo přes prázdniny balón, tak budeme všechny válcovat.

Proto se na VŠECHNY těším v úterý a čtvrtek od 17ti na tréninku.
Slávek